Dálkové odemykání - řídící jednotka

Od: Datum: 09.08.15 13:43 odpovědí: 5 změna: 09.08.15 21:58

Ahoj, nevíte někdo kde bych našel řídící jednotku dálkového zamykání centrálu jedná se o auto Ford Focus combi r.v.2000 benzín 2.0.Díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majcoo
Datum: 09.08.15 16:29
Nasjkor by som to skusil riesit priamo cez predajcu ford..niektore auta totiz maju centralnu rj samotnu a niektore maju central spolu s komfortnou rj..ci sa to vobec bude dat zohnat na trhu neviem..skodovky taky problem nemaju ale zahranicne auta su natom horsie..ja som na vectru c zhanal zamok dveri a tak isto beznadejne..jedine cez opel ale viac som cez nich nezistoval..
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.08.15 16:51

na autě mám nízkou výbavu 2x okna v elektrice bez dojezdu dálkové odemykání mám ale funguje jenom občas tak jsem se rozhodl ho vyměnit ale nevím kde je umístěná to je zatím jediný problém

Datum: 09.08.15 18:18

eskort jí měl pod plastem na sloupku u řidiče ale byl to celej komfort tak zkus juknout jestli jí tam nemá i fokus

já osobně bych to řešil nákupem a dopřipojením uni dálkového ovládání Alarmax 04

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.08.15 21:53

dlouho jsem hledal a údajně má být za přihrádkou před spolujezdcem tak až budu mít čas tak se kouknu. já jsem objednal toto:http://www.nej-ceny.cz/331406…tka-s-dalkovym-ovladanim.html

Datum: 09.08.15 21:58

a ještě se tě zeptám nevíš jak připojit k tý jednotce odskok kufru (u focusu je na palubce tláčítko do kterého vedou dráty po zmáčkutí se kufr uvolní tak jestli to napojit k tomu tlačítku nebo až někde v kufru) ta jednotka by to měla umožňovat

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.