Vytyka benzin

Od: Datum: 07.08.15 08:37 odpovědí: 2 změna: 07.08.15 09:51
Dobre rano,
predevcirem jsem dotankoval plnou nadrz (audi a4-97). Ten den jsem jeste cca. 5 litru vyjezdil. Vcera jsem ale koukal jak blazen, vsiml jsem si toho uz rano, kdyz jsem kousek popojel a zaparkoval. Z privodu, kudy se tankuje benzin. Uzaver je tam cca. http://www.a1racing.cz/obrazk…zaver-nadrze-uni-original.jpg
Vcera jsem se ale zdesil. Cekal jsem na parkovisti, zaply motor, klimatizace a kdyz jsem se koukl ven, stekal uz proud benzinu. Je mozne, ze se autu nelibi plne dotankovana nadrz, je to chyba uzaveru, myslel jsem, ze klapka se pri pripadnem "pretlaku" uzavre a ven nic nepusti, o co se muze tedy jednat? Podotykam, ze benzin vytikal z privodu, kudy tankujeme...
Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.15 08:52
na obrazku je uni výčko nádrž a to ten otvor do nadrže nedokáže těsně uzavřít sehnal bych original viko a bude pokoj
Ohodnoceno: 0x

Od: gumid
Datum: 07.08.15 09:51

měl by tam pasovat uzavěr s Felicie

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.