Zatékání do vozu Fabia I

Od: Datum: 30.07.15 19:21 odpovědí: 1 změna: 30.07.15 20:43

Dobrý den.

Prosim vás, mám jednickovou Fabii, u které mě ni trapi zatekani do interieru. Konkretne koberec u ridice a koberec vzadu za ridicem. Mel jsem to dany v servise v Praze, kde mi spasovali LP dvere, aby lepe dolehaly, vymenili jsme tesneni LP dveri, oblepili kolem dokola celni sklo z venci a u prednich i zadnich dveri po sundani vyplni, oblepili takovy ten spoj mezi plechem a ramem dveri. To nepomohlo. Tak jsem se do toho vrhnul ja sam. Sundal vyplne dveri, oplastovani, vyndal sedacky, dal stranou koberec z leve casti vozu. A pak pozoroval. Zjistil jsem, ze se voda dovnitr dostava nekudy jako od ridice pod palubkou, ale jakoby od prave casti u ridice ( pod pravou nohou u plyn.pedalu ) u stredovyho tunelu a radici paky. Z predu do zadu tam vede foukani v cernym plastu, tak u toho...
Jo a jeste se to stava, kdyz auto stoji zaparkovane a nejede. Kdyz jedu a je slejvak, tak to snad nedela a nebo minimalne. Jo a jeste to dela, kdyz je na aute snih, ktery taje. Jo a zase tam mam v predu po vcerejsim desti vlhko. Spise mi prijde, jako by byly ucpane nejake odtokove kanalky pod celnim sklem pod steracema. Je to mozne? Je tam neco takoveho?

Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar
Datum: 30.07.15 20:43

Dost častá závada u Fabie, ucpaný odtok u radiatoru topení.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.