Denní svícení auta

Od: Datum: 29.07.15 12:31 odpovědí: 4 změna: 29.07.15 22:16

Dobrý den. Mám problém s denním svícení u auta. Namontoval jsem to asi před čtyřmi roky. Všechno bylo v pořádku. Před týdnem jsem zjisti, že se světla nevypínají při zapnutí potkávacích světel.Myslím ,že to je v relátku, které to spíná. Rozdělaljsem zadní kryt relé, jenže je to všechno zalito nějakou hmotou. mŮŽE Být špatný kontakt na připojení na kostru, nebo světla,? Máte někdo s tí zkušenost? Děkuji J:M:


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 29.07.15 12:38
avatar

tady od stolu - ano, je to možné :)

Vážně - jsou různá světla a je mnoho možností vč. typů zapojení. Šikovný servis vám to opraví za 15 minut - napojí přes dva drátky - předpokládám, že máte 3 u každého světla. Já mám napojeno světlo s dvěma drátky - jedno na palivové čerpadlo a druhé na parkovací žárovku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mzxy*
Datum: 29.07.15 12:38

máme, já koupil světla s integrovanými relátky, ale úplně zbyTečně., protOže jsEM našel ve svorkovnici pod přrepínačem světel volný pól, kterým poroitéká proud od nastartování až do monentu kdy přepnu přepínaš světel do 1. nebo 2. polohy.

Doporučuji to také, koncermová auta - passaty a octávky tuto volnou pozicio ve svorkovnici mají, stačí tam vložit PIN, který koupíte za 2 koruny a světla proi denní svícení zapojíte na tuto svorkovnici, samozřejmě před pojistku, a druhý kabel na kostru. Samozřejmě bez relátek, ty můžete vyhodit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.15 17:10
avatar

"...passaty a octávky tuto volnou pozicio ve svorkovnici mají..."

Nebudete tomu asi věřit, ale existují i auta jiných značek. ;) Tazatel nepsal, že má Pasáta.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mzxy*
Datum: 29.07.15 22:16

samozřejmě, jako většina tazatelů se ani tento neobtěžoval uvést značku a typ auta

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.