Význam kontrolky v Renaultu?

Od: Datum: 28.07.15 21:16 odpovědí: 5 změna: 30.07.15 15:17
Zdravím, svítí mi v autě tato kontrolka, ví někdo co znamená?
Ta oranžová vpravo dole.
Renault Clio 1997
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 28.07.15 21:23

žhavení - zde více http://www.renault.cz/muj-renault/navody-k-obsluze/

doplněno 28.07.15 23:01:

nevím, školy nemám... v tom manuálu je uvedeno něco jiného... zkuste si to pročíst

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.07.15 22:16

Já bych řekl že je to kontrolka vstřiku,měla by cca po 3sekundách zhasnout jestli ne tak na diagnostiku

doplněno 28.07.15 23:41:

No já zas našel toto asi záleží i na motorizaci

Od: ronin
Datum: 29.07.15 18:39

Magore, asi jste nejblíže.

Je to benzín, žhavení to není, to jsem zapoměl uvést, sorry. Nejspíš to budou ty vstřiky, protože opravdu po cca 2-3 sekundách zhasne.

Nikdy před tím ale nesvítila, proto jsem si ji všiml

Díky za odpovědi.

Od: trtr
Datum: 29.07.15 18:49

Zdravím, na R19 to má význam tuším porucha elektroniky. Dělává to prý, když je na tom baterie či dobíjení bídně i když pro to je extra kontrolka.

Datum: 30.07.15 15:17

jak tady píšete- u Seatu-co mám-mi to mimo toho žhavení hlásila tato kontrolka svým rozsvíceními to že mi svítí třeba jen jedna žárovka brzdových světel...takže bych doporučoval ještě obejít auto jestli náhodou to třeba nehlásí poruchu některého osvětlení a opravit a znovu zkontrolovat jestli náhodou to nebylo ono...pěkný den

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.