Mýtné brány

Od: Datum: 26.07.15 20:35 odpovědí: 5 změna: 27.07.15 07:25
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.07.15 20:40

*plac*

K monitorování pohybu vozidel za účelem stanovení délky jízdy pro následné vyúčtování za použití veřejné komunikace.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.07.15 20:57
Pocita to mytne kamionum, ty nemaji dalnicni znamky ale plati za ujete km, casem to chteji udelat i pro osobaky a zrusit znamky.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.07.15 00:27

Ahoj. Udělali to hlavně proto, aby nasírali řidiče, když to nefunguje jak má. Najedeš na dálnici a vezme tě první brána. Za dalším nájezdem je další brána a když tě nevezme a další zase jo, musíš zajet na pumpu a doplatit to. Celníkům pak nevysvětlíš, že když tě potom nabírají všechny další brány, že by ten výpadek měl systém sám dopočítat a ne, aby oni prudili. A chyběli potom na těch přejezdech. Třeba.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 27.07.15 00:34

Docela chápu Vaše nas... Ale to je jako s každým takovým opatřením. Prostě vybrat penize, abych je mohl rozdat svým voličům. To se asi nezmění. A technicky?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ju®
Datum: 27.07.15 07:25

Kromě toho, že vybírají / registrují /vozidla pro výběr mýtného, jen si pamatuju jak ta banda hajzlíků ve vládě tvrdila že nebudou nikdy sloužit k šmírování řidičů, a ejhle už géniové chtějí měřit rychlost a šmírovat SPZ...celý systém je k hov... kdysi při přípravě vysoupilodborník který jim tvrdil že budoucnost je v satelitním systému - oponovali že teď pozemní / zalobovaný a uplacený Kapsch/ a potom napojení na satelit - tvrdil jim že to nikdo nikdy nepropojí protože to technicky nejde, ejhle už je to tady, ti noví kašpaři chtějí nezavislý systém Kapsch to má ošefované tak dobř, že pokud by se jim ho podařilo vyšoupnout - tak se systém výběru mýta zhroutí a nedá jej nikdo dohromady, takže vymýšlí řešení a budou systémy dva které nebudou spolupracovat budou stát třikrát tolik - no není to kocourkov?, To pomíjím stav našich polniček kde se výbírá mýto a Řebíčkovy postavené a opravené silnice - to je ale šaráda co?

doplněno 29.07.15 18:15:

Jo a už se to dneska projednává na vládě - to jsem zvědav jakou zhovadilost vymyslí...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.