AUTOŠKOLA - s čím budu jezdit na závěrečkách

Od: Datum: 25.07.15 15:42 odpovědí: 12 změna: 26.07.15 13:34

Dobrý den, dělám si řidičák sk. AM a jezdím na Kymco 125ccm a zajímalo by mě na čem budu jezdit na závěrečkách? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vklus
Datum: 25.07.15 15:59

Hmm počkej to bude těžké, ale co takhle na motorce/skůtru? Kolik strojů má ta tvoje autoškola? Jezdit budeš na tom co má autoškola a co bude k dispozici.

Já jsem takhle dopadl když jsem dělal Béčko. Celou dobu jsem jezdil ve velkém osobáku kde jsem neměl problém se svojí výškou a závěrečky jsem dělal nakonec v Polu kam jsem se sotva vsoukal.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.07.15 16:20

Celou dobu sem jezdil bez posilovacu bez vseho a pak na zaverecky sem dostal auto, ktery prijelo prave upraveny pro auto skolu s vsema posilovacema :d

Od: trtr
Datum: 25.07.15 17:00

Zdravím, nepsané pravidlo pro většinu autoškol-student jezdí pořád v jednom voze, má to logiku a není problém to dodržet (s výjimkou opravy vozu).

Ohodnoceno: 2x

Od: grem
Datum: 25.07.15 22:13

Právě že autoškoly chtějí, aby žák jezdil co nejvíce aut. Až bude mít papíry, tak určitě nebude jezdit to, co měl v autoškole. A v práci bude mít taky jiná auta, neli dodávky.

Datum: 26.07.15 09:28

Jedna věc, co chtějí, druhá věc co je správné. Pokud žák neumí ještě ani pořádně pracovat se spojkou, tak je to opravdu krok zpět dát mu jiné auto a celkově Ti co tak činí jsou na hlavu. Konec konců Vy si to platíte, tak si můžete vydupat podmínky už předem, jinak šup tam, kde Vás budou "poslouchat" a kurz udělají opravdu na míru. Jen tehdy dostanete opravdu kvalitní výuku. U osobního to jde, ale nedovedu si představit, když bych jezdil třeba s DAFem a na závěrečky dostal IVECO. Nebo když jsem jezdil LIAZem (ano to jsem opravdu jezdil) a dostal jsem DAF, to je úplně jiná technika.

P.S.: Až teď jsem si všiml, že se jedná o otázku jacka skejťáka a jeho příprava na Axiam, ten si opravdu nedá pokoj. ;), ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: ctenar
Datum: 26.07.15 09:36

Posledne se ti tady chlubil, ze prohani 110kW diesela a najednou ho zajima, jestli osedla Kozi dech nebo Praseci kost u zaverecek *ee*

Datum: 26.07.15 11:43

*smich* , asi tak.

Datum: 26.07.15 12:40

Především mi tazatel přijde jen jako znuděný poboš,který sice tvrdí jak všemu rozumí je chytrý jakoby sežral Šalomounovou "en oňo" ale přitom ví kulový.Každý normální by se zeptal v autoškole svéhoo učitele nebo instruktora!

doplněno 26.07.15 14:18:

Jacku na tvém místě bych si dal pozor na slova,zatím jsi nic nedokázal jen se přiblble ptáš a při tom tvrdíš jaký jsi geroj!

Datum: 26.07.15 13:34

Ty si dej pohov :) protože jsem se na to zatím učitele zapoměl zeptat a o výkendu ho otravovat nechci :) takže jsem se zeptat tady

Datum: 25.07.15 22:37
Tazatel dělá A+M, teda motorku a malou motorku.
Škoda, že neupřesnil to Kymco, zda je to skútr, nebo motocykl.
Je předpoklad, že zkoušky bude dělat na tom, na čem se učil jezdit. Teda moto s dvojitým řízením.
Může se zeptat učitele, kolik mají mašin, na jakých se dělají zkoušky. V autoškole bývá motorek málo, aut může být více.
doplněno 26.07.15 01:50: Děkuji čtenáři za upozornění. Je mojí chybou, že jsem to tak napsal. Zapomínám.
Toto je výhoda, že druzí mohou na chybu upozornit a upřesnit.
Ovšem nadále platí: Je předpoklad, že zkoušky bude dělat na tom, na čem se učil jezdit. Teda moto s dvojitým řízením.
Může se zeptat učitele, kolik...

Od: ctenar
Datum: 26.07.15 01:23

Zadne A+M neexistuje. Existuje jen AM, coz je (zjednodusene receno) moped (ano, vim o #Aixam ).

AM se muze vyucovat i delat zaverecky nejen na mopedu, ale i na 125.

doplněno 26.07.15 01:53:

Pro rejpaly: presna definice AM ze zakona.

Datum: 26.07.15 10:22

Nepočítej s tím,že by to byl Harley.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.