Výměna oleje v Brně

Od: Datum: 18.07.15 12:51 odpovědí: 4 změna: 18.07.15 13:54

Zdravím. Mám dotaz. Potřeboval bych vyměnit olej u auta. Už jsem si ho koupil ale potřeboval bych s ním zajet někam na zvedák či nad "jamu" . Nevíte někdo o nějakém takovém místě či o někom , kdo by mě za mírný poplatek (100-200kč) toto umožnil? Pokud možno v Brně či okolí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vklus
Datum: 18.07.15 13:18

Veřejně přístupné snad nejsou nikde ani jámy ani rampy. Všude jen pod zámkem případně servisy.

Ohodnoceno: 0x

Od: bbbb
Datum: 18.07.15 13:25

Málo kdo vám bude chtít vyměnit olej který si dovezete nestačí jen přizvednout auto v garáži a vypustit to do lavoru nebo starýho kanystru?

Datum: 18.07.15 13:43

Bohužel nemámgaráž...No asi to budu muset udělat na ulici. Akorát nevím jak se pod to auto dostanu...

Od: vklus
Datum: 18.07.15 13:54

Ale tak vymění určitě i dovezený olej stejně jako vymění dovezené díly, ale budou za to chtít víc než kdyby se použili vlastní matroš. I když i to je otázkou. Naposledy jsem si měnil olej na svojí feldě. Olej 4,5l mě nestál ani tři kila plus teda filtr. Práce zdarma, protože tu jsem si udělal sám.

Naštěstí mám přístup k rampě, ale je taková zabordelená prasatama plus některá auta co jsem měl na ni blbě vyjíždí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.