Babetta nestartuje

Od: Datum: 17.07.15 19:34 odpovědí: 6 změna: 26.03.16 17:49

Ahoj,
nejede mi babetta a mám tento problém:
Po pár úpravách, protože babetta nejela vůbec, chytla prakticky hned - po pár šlápnutích, další den jsme startovali znova, ale už byl problém, když šlapu, tak sice motor vrní, ale nechtělo to chytnou, nakonec to ale chytlo, ale dneska - další den, šlapu a šlapu, motor vrní, ale nechytlo to ani za nic. V čem by mohl být problém?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: majcoo
Datum: 17.07.15 20:42
Sviecku si menil alebo cistil? Spinavy benzin?ze by si tam pripadne tankoval viac druhov alebo pridaval olej do benzinu?vyfuk zapchaty? Najskor skus vybrat sviecky a pozri ci hadze iskru..
Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.07.15 20:48

Majco, babeta je dvojtakt,tam sa prídava olej do benzínu v pomere 1:40.

Datum: 17.07.15 20:42

Většinou to bývá špatnými tlaky.(bufera).Ale než motor budeš rozkopávat,vytáhni svíčku,a skus jestli tam je nějaký kompres.Dotáhni hlavu(asi 1/4 otáčky).Pokud tam je kompres,Tak zjisti,jaká je jiskra.Může skratovat idukčka,nebo malé napědí dodáva cívka.(i toto se mi už stalo).Na dálku se opravdu špatně radí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.07.15 20:52

Uzavreli ste prívod paliva pred odstavením? Možno bola presatá alebo preklzáva štartovacia spojka,Chýb môže byť veľa.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.07.15 21:00

Tak problém asi vyřešen, svíčku máme novou tou to nebylo, karburátor vyčištěn,.. stačilo jen upravit bohatost směsi ;) i tak ale díky za reakce.. Doufám, že teď už to bude běžet, jak má :) ..

Od: frodobyginc
Datum: 26.03.16 17:49

Zdravím tak jsem dneska přišel pěšky z projíždky ,babetta 207 mě nepřivezla začla se dusit jen na volnobech běžela a v zaběhu chcipla,tak jsem doma vyndal na vy vyčistění vyfuku a po vytažení pořad stejny nastartuje ale při přidaní plynu zhasne .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.