Bezdušová pneu

Od: Datum: 03.07.15 22:13 odpovědí: 5 změna: 05.07.15 23:48

U bezdušové pneu mi ucházel vzduch u ventilku. Ventilek jsem vytrhl kleštěma a protánul jsem nový. Kousek starého ventilku se utrhl a zůstal v pneumatice. Je slyšet jak tam poskakuje když pneumatiku kutálím. Může tam něčemu vadit při jízdě? Můžu ho tam nechat nebo musí ven? Co myslíte - poraďte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.15 22:24

Osobně bych si s tím hlavu nedělal. Pravděpodobně se vám odtrhnul od ventilku kousek gumy a ta by žádnou neplechu dělat neměla. Při vyšších otáčkách stejně zůstane odstředivou silou zafixovaná na jednom místě. Ale odborník nejsem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.15 22:31

Nedovedu si představit jak se Vám povedlo nacpat nový ventilek do kola z venku...

Takže to že Vám v kole poskakuje kus starého ventilku je dost nepravděpodobné a spíš budete mít problém s netěsností.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ent
Datum: 04.07.15 15:59

Z ventilku ucházel vzduch v místě kde vychází z ráfku, při ohnutí ventilku bylo vidět prasklinu. Proto jsem ventilek uchopil do kleští a vytáhl. Přetrhl se v nejslabším místě - celá vnitřní část zůstala uvnitř. Na vnitřní straně jsem odpáčil pneumatiku od ráfku a prostrčil nový ventilek - zevnitř. Kleštěma jsem ventilek protáhl do správné polohy, nahustil pneumatiku a když s ní pohnu, je slyšet jak se uvnitř utržená část pohybuje.

Datum: 05.07.15 23:48

To, že jste ventilek přetrhl, jste musel zjistit olamžitě. Když jste dával nový, nechápu, proč jste ten utržebný kousek nevyndal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.15 08:22
Ak tam ostal kúsok gumy tak to nevadí,on sa aj tak časom opotrebuje na gumový prach,ktorý je bežnou nečistotou a ako bolo tú písané,tak odstredivou silou bude aj tak na jednom mieste pri jazde.Pokiaľ vám neuniká tlak,tak sa tým netrápte.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.