Vystouplí plast nárazník

Od: Datum: 03.07.15 10:37 odpovědí: 2 změna: 03.07.15 10:52

ahoj psal jsem tady, v pondělí, ohledně škrábance na felicii, někdo to do mě asi tuknul na parkovišti, stalo se to, že mám na autě plastový nárazník a ten jakoby nad pravým kolem v lini co vede, se tím tuknutím asi 0,5-1 cm vyboulil ven, nevíte někdo jestli se to dá nějak opravit?

všem budu vděčný


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.15 10:43

Fotečka by nebyla? JInak nad kolem nárazník asi není, ne? Konec nárazníku u Felicie je drženej z vnitřku asi osmičkou šroubem přes podložku. Je to jen sevřený a v nárazníku je drážka, takže by to mohlo jít seřídit. Bacha na zarezlý šrouby - neurvat!

doplněno 03.07.15 11:30:

Podívej se zevnitř od kola pod tu špičku, kterou tvoří zadní část nárazníku - povolit šroub, vyvlíknout nárazník a zkusit srovnat. Plast se nerovná kladivem, ale klidným tlakem. Případně lze nahřát - raději zevnitř. V nejhorším sundat celej, ale dopasovat se to musí stejně podle blatníku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.15 10:52

ja to tam vidět v pozadí a v tom nevětším vyboulení to má asi 1 cm ale kladivem to zatlouct zpátky nejde

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.