Jaké tlumiče na škoda felicie 1.3?

Od: Datum: 02.07.15 19:24 odpovědí: 8 změna: 03.07.15 18:32

Zdravím chci se zeptat na to jaké tlumiče by byly "nejlepší" pro škodu felicii 1.3? (na ceně mi až tak nezáleží)

-Kayaba?

-Sachsech?

-Ateso?

-Bilstein?

-Či jiné?

Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.15 19:29

ja bych dal pořadí bilstein,ateso.kayaba ,sachs.

Ohodnoceno: 0x

Od: david19
Datum: 02.07.15 19:32

Je zajímave že plno lidí říká jak jsou sachs dobré ... (os. poznámka)

Datum: 02.07.15 21:19

Ateso jsou originál Sachs jsou tvrdší.Já dával Monroe a to ještě máte TRW,Koni,Meyle...Jinak na felcku pokud to není nějaký suprsport:) tak jakékoliv z uvedenýh,hlavně žádnou čínu a nezapomenout na nové uložení

Datum: 03.07.15 11:32
Dobrý den pánové,
dnes mi příjdou tlumiče na zadek, ale nevím, jestli mám přikoupit horní uložení?

Datum: 03.07.15 11:44

Určitě ano. To původní bude po těch letech na tom stejně jako tlumiče. A když už to děláš tak to udělej pořádně ať to nedáš do kupy a nezjistíš, že stejně je v háji to uložení a že ho musíš vyměnit.

Datum: 03.07.15 15:46

kup to komplet jak uložení tak i ty plechový misky

http://www.skoda-club.net/for…icu-a-per-skoda-felicie-13143

Od: fik
Datum: 03.07.15 17:53

To je samozřejmost že i s uložením,ty gumy jsou prosezené a spuchřelé,miska bude určitě shnilá a doraz už určitě taky nebude v nejlepším stavu.

Já radši udělám práci pořádně než to pak dělat víckrát

Od: trtr
Datum: 03.07.15 18:32

Zdravím, mám dobrou zkušenost s tlumiči Sachs Super Touring (kapalinové). Jinak Kayaba patří mezi ty lepší, to znamená že je lepší než Sachs. Je třeba zvolit mezi tlumiči kapalinovými (větší výdrž) a nebo plynokapalinovými (větší komfort). Uložení si kupte také nové. Poté co budou tlumiče doma, tak je postavte na nějaký čas do polohy, v které jsou na autě a před montáží několikrát zatlačte pístnici dovnitř a nechte vyjet zase ven (bližší montážní pokyny jsou v balení-většinou+pokyny výrobce auta).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.