Poviné pojištění auta

Od: Datum: 21.06.15 14:23 odpovědí: 11 změna: 23.06.15 12:32
Koupila jsem si svoje první auto VW Polo 1,6 TDI.Poraďte prosím kde sjednat poviné pojištění? Se kterou pojišťovnou jste spokojení a kolik asi mě čeká platit ročně? Děkuji moc za rady .
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mate59
Datum: 21.06.15 14:26

Použijte rúzné srovnávače pojištění na internetu.Výška taky závisí od bezškodového prúběhu pojištění.Když jste řidič začátečník, počítejte s vyšším povinným ručením.

Ohodnoceno: 0x

Od: sos®
Datum: 21.06.15 17:19

Jak říká kolega, ale já bych chtěl upozornit, že pojišztění musí být uzavřeno dnem koupení,resp. dnem uzavření kupní smlouvy. Takže nečekejte,jinak přijdou vyřiduši a budou chtít za každý den těžké peníze.

Datum: 22.06.15 13:00
SOS první věta je správná,ale druhou se již mýlíte.nokdo nic nebude vymáhat ,pokud teda tazatelku nebudou kontrolovat na sinici nebo pkd nebude bourat!

Od: asd1
Datum: 23.06.15 11:10

Správná není ani první věta...

Od: buss®
Datum: 21.06.15 20:47

Obvolat pojišťovny, na webu mají kalkulačku, sronávače nejsu přesné. Jednat individuálně. Ono též záleží na n věcech, když se díváte na weby.

Datum: 22.06.15 21:31

Jano, okopírujte techničák, požádejte emailem všechny pojištovny a porovnávejte.

Pak na webu srovnávače, a opět porovnávejte..

Uvidíte jak nízko se můžete dostat.

Od: trtr
Datum: 22.06.15 21:47

Zdravím, údaje o vozu jsou pouze polovina nutných dat, některé pojišťovny hodnotí i řidiče.

Datum: 23.06.15 07:21

trtr, prosím o sdělení důležitých informací, které pro výpočet potřebují, aby sdělili výši pojistného? Nevědí možná, že je lékař (u některých pojišťoven) páč to nebude v techničáku. Co dále? Mě to vždy stačilo, abych dosáhl velmi nízkého pojištění.

Děkuji

doplněno 23.06.15 14:15:

Fabie 1.4 r.v. 2005, 1200Kč ročně (zaokrouhleno)

Od: maja20
Datum: 23.06.15 08:34

A můžu se zeptat , kolik platíte? Jen ze zvědavosti pro porovnání.

Od: asd1
Datum: 23.06.15 11:08

za 1,6 2000 ročně, limit 100/100 a pojištěná všechna sedadla + střet se zvěří.

u řidiče jsou rozdíly hlavně bonusy, věk a bydliště = pokud vám nedají levné pojištění tak ať to pojistí někdo z rodiny atd.

Pojištěné musí být pokud je provozované = pokud stojí na zahradě tak nemusí. Stačí pojistit až před vyjetím nebo před přihlášením na sebe.

Datum: 23.06.15 12:32

Přes dědu nebo otce to budete mít levnější. Já mám Českou pojišťovnu na otce, mám komplet havarijní služby zdarma, navíc proti krádeži do 100.000,-Kč s 1% spoluúčastí, stejně tak i proti živlu. Platím sakumprásk se vším všudy 4.120,-Kč. Asistenční služby jsem byl nucen jednou využít a prozatím maximální spokojenost. Až na to budu mít čas dojednám si i vandalismus. Kdybych to měl na sebe tak platím +/- 10.000,-Kč.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.