Koupě autíčka z autodromu

Od: Datum: 17.06.15 12:03 odpovědí: 8 změna: 27.09.15 22:47

Zdravím,chtěl bych si koupit autíčko z autodromu.Není tu někdo kdo by věděl kde ho sehnat levně..třeba rozbitý do 4000kč.Jinak stojí cca 11 000kč.(kolotočář)Pak firma lightfun,ale ti jsou drazí.2 otázka.co vy nato předělat si to na elektro nebo motor ze sekačky.mám v úmyslu s ním jezdit na chatě.složitost předělání-jak velká.Díky za všechny Vaše postřehy

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.15 12:45

Tak kromě "kastle" nepůjde použít nic. navíc budete limitován velikostí a rámem stávajícího autíčka.

Osobně bych postavil něco bez kapotáže a když to bude vyhovovat tak není problém z laminátu karoserii udělat.

Ohodnoceno: 0x

Od: trtr
Datum: 17.06.15 12:46

Zdravím, je to blbost jako vrata. Normální motokára s elektropohonem je daleko lepší, navíc jednoduchá. Jen si sehnat rám, kola a motorek na 6 či 12 V.

Datum: 18.06.15 11:58

motokáru má každý blb,ale auto z autodromu nikoliv jde mi o originalitu.mám v úmyslu nechat v autu ten původní elektomotor který je na předním kole a na něj nasadit pohon(asi trakční baterie).jiný možnosti ani nejsou,abych mohl na jednu rychlost i couvat protočením volantem musí být motor na předním kole,auto má jinak 3 kola.Jinak tyhle auta jsou napájeni 100-110voltu z elektr.sítě z autodromu.Na rychlosti mi nezáleží stačí 30km/h max.

Od: trtr
Datum: 18.06.15 12:25

Stejně to bude utrpení, aby to bylo trochu funkční a člověk se nemotal jak ožrala.

Datum: 18.06.15 13:06

Tohle rozhodně nebude fungovat.

- Trakční baterií autíčko na tolik zatížíte, že přední kolo bude pouze hrabat a tím to skončí.

- velikost použitelných bateríí je taková že se stejně pod originál kryt nevejdou.

- kolečka jsou pouze na hladkou plochu

- cena trakčních baterií je hrozně vysoká

Od: adam20
Datum: 17.06.15 22:04

Podle mě je lepší do motokáry dát spalovancí motor, ale trochu výkonější než ze sekačky. Možná na rovinu, elektro jakž takž, ale do kopce to snad ani nechci vidět.

Od: olin
Datum: 26.09.15 23:22

ahoj, tak jak si to vyřešil, mám stejný plán a to mě drží asi již pět let, ale do ničeho jsem se ještě neodhodlal, měl bych to pro prdel, mám chuť tam naroubovat horizontální motor 200-360ccm, proto se ptám tebe, jestli se to někam hlo..., děkuji

Datum: 27.09.15 22:47

zdravím,ted jsem ve fázi vyčkávání.Autíčko si pořizuji taky pro srandu jenže taněco stojí.moc ti teda neporadím.koukni se na funlight maji vrakovište autíček.prodavaji je po renovaci tedy drahé 20000.napiš jim,že chceš vrak bez motoru atd.(pokud ho budeš měnit)i popraskaný(to opravíš je z polykarbonatu)tyto vady snižuje cenu a to ty potřebuješ.hlavně at mají světla poněvadž jako nahr.dil stojí ranec.je zapotřebí se s nima domluvit..jelikož prodávají auta jen v dobrém stavu..čas od času mají nějaký vrak na prodej.jinak auto váží kolem 180kg.to znamená,že budeš muset kuchat.daš-li silnější motor nutnost vyměnit kola a nadzvednout.tyto úpravy se mne netýkají chci to mit na baterie max.25km/h.(jako segway)Také zaleží jaký model to bude(třeba z 1982 myslím že to je SPACE)Rada naprd..peníze nejsou na další komponenty proto to ted neřeším.za auto bych dal max.4000kč.nepojízdny.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.