Likvidace autobusů

Od: Datum: 11.06.15 17:29 odpovědí: 3 změna: 11.06.15 18:49

Kde se v Praze nebo okolí likvidují autobusy? Chci koupit sedačky a dát je na zahradu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.06.15 17:38

zkuste se zeptat v nejbližším kovošrotu, v Praze jich musejí být mraky a domluvit se. Nevím, podle zákona to jistě legální není, je to majetek toho vrakoviště, ale třeba se domluvíte...

Na druhou stranu, dnes jsou asi nejvíce likvidovány autobusy typu Karosa z devadesátých let, a když tyhle autobusy vidím jezdit na silnicích, tak ty sedačky už jsou opravdu zralé tak leda na skládku...ale pokud seženete nějaké zachovalé, je to vaše věc.

Ještě mě vlastně napadá, že někteří dopravci dávají do kovošrotu autobusy různé očištěné a právě i bez sedaček...takže pokud na těch sedačkách tak lpíte, kontaktujte třeba DP Prahy a domluvte se, až budou vyřazovat a likvidovat nějaký starý autobus (třeba právě Karosu):.-)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.06.15 18:14
avatar

Kdysi se likvidovaly autobusy v Čakovicích,dnes existuje cca 15 firem(autovrakovišť),které berou k likvidaci i autobusy.Zadejte si do vyhledávače"likvidace autobusů v Praze".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vklus
Datum: 11.06.15 18:49

Mimo město. Nedávno jsem viděl video z likvidace trolejbusu. Zbyla z něj jen kostra pro kterou si přijel kovošrot s rukou. Takže nějaké sedačky to bych zkusil spíš ten dopravní podnik i když nevím.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.