Kolik zbude po zaplacení nákladů a dph

Od: Datum: 08.06.15 10:32 odpovědí: 3 změna: 08.06.15 23:05

Dobrý den , mám takovou otázku s kterou si nevím rady.

Jezdím pro "kamaráda" dodávkou a on mi stále tvrdí , že mi nemůže nic přidat, že mu nic nezbude. Vím že té firmě pro kterou to je posílá fakturu na 28000,-kč vč.dph, v naftě se projede cca 8 tisíc, mě dává 12 tisíc na ruku čistýho. nejsem u něj na smlouvu a nic . Jen jedu za něj. Poradíte někdo je tomu skutečně tak že mu nic nezbude?

Děkuji Vám za odpovědi a pěkný den

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.15 11:21

hm,vyinkasuje 28tkč,za naftu 8tkč,vám 12tkč...zbývá mu 8tkč na provoz dodávky,pneu,servis,daně,zdrávsoc...nějak mi to nevychází,dal bych vám míň...

Ohodnoceno: 5x

Od: mire
Datum: 08.06.15 22:26

Zbývá mu 4500 Kč na vše ostatní. Pokud je auto jeho, tak nevydělává. Taky bych vám dal míň.

Ohodnoceno: 0x

Od: mp
Datum: 08.06.15 23:05

Dneska se hodně vytrhávají údaje z kontextu. A počítá se a počítá. Třeba hostinským se vyčítá prodej minerálky za 25 kč, a prodej kávy za 35 kč (nákupní cena minerálky cca 5-6kč a 7 gr kvalitní kávy tak cca 4,90, nejdražší Illy asi 7kč). Mě se spíše zdá, když vidím, že někdo dokáže točit Plzeň za 32 kč (nákup 22,90) tak má možná srdce, ale určitě nemá rozum.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.