Tuning aut se mi nelíbí

Od: Datum: 01.06.15 20:47 odpovědí: 13 změna: 02.06.15 16:24
Dobrý večer
Mohu se zeptat zda jsem fakt jediný komu se nelíbí tuningy aut to když dá někdo jenom ta předek a prahy to pochopim ale proč likvidovat celý auto kvůli tomu nežárlím nikomu jaký je váš názor na to.peníze mám dost všechno investovat do auta kvůli vzhledu to ne

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.06.15 20:53

Takhle obecně bych řekla, že se mi to většinou moc nelíbí. Ale každý má holt jiný vkus a jiného koníčka, Já třeba investuju nekřesťanský prachy do cestování, jiný zase tuní auto ) Ve výsledku je to totéž

Ohodnoceno: 1x

Od: mot
Datum: 01.06.15 20:54
Neni tuning jako tuning. Obvykly je spise tuzing, tj tuning dily z benzinky na nejaky stary golf, slepice na vesnicke dyze budou cumet. U pubertaku se to da chapat, chteji se necim odlisit. U dospelych je to spise s placi.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.06.15 21:07

Někdo má rod vdolky, někdo holky.

Někdo má na drahý tuning, někdo má menší možnosti a peníze...

Co konkrétně se Vám nelíbí...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.06.15 21:45
Konečný přeplacené auta plnýma nesmyslama
Datum: 01.06.15 21:35

Tuning znamená-úpravu motoru ,viz odkaz ( http://www.bxclub.com/forum.p…piszpravu&tema=9&dotazid=2480 jen pro názornost) ,a s tím ruku v ruce úprava brzd vzhledem ke zvýšení výkonu,pak obutí (patřičná kolečka a pneu) a pak to ostatní.Někteří si pletou tunikg s naroubováním popelnice místo tlumiče výfuku a okapových rour místo výfuku a knihovničky na zadní kapotě coby přítlačné křídlo!

ale proti gustu žádný dišputát -říkali naše babičky!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.06.15 21:47
Mám rád "sleepery", tedy nenápadný tuning, pořádný motor, podvozek, brzdy... u na pohled sériového vozu. Žádný vizuální tuzing nemám rád.

Datum: 01.06.15 22:12

Mám stejný názor Jinak takový golfík by se mi líbil https://www.facebook.com/vaga…871451/?__mref=message_bubble

Datum: 01.06.15 22:43

ono je tuning a tuning, tuning se mi libi, tuning ne *frajer*

Od: mzxy
Datum: 02.06.15 09:21

potvrď že nsjsi robot

Od: buss®
Datum: 02.06.15 09:36

Problém vlastníka, jemu se to zřejmě líbí, je to za jeho prachy, jezdí na srazy (možná sbírá ceny) a názory mu mohou být ukradené. A názor na sousedovu ženu...?

Od: jinx®
Datum: 02.06.15 14:14

Vzdy ked mam zlu naladu pozriem sa na :

http://skoda-virt.cz/cz/forum/skodovky/18249-obludarium/

kochajte sa...su tam skvosty *smich*.

Od: fik
Datum: 02.06.15 15:54

Takový ten pubertální tuning(typu narvi tam co nejvíc plastů,to přidá 100 koní voe) se nelíbí ani mě,ale když je auto pěkně a decentně upravené,problém s tím nemám

Datum: 02.06.15 16:24
On je rozdíl mezi tuningem a prasingem... Obdivuji práci těch, kteří opravdu precizně umí - nemusím se ztotožnit s konečným vzhledem, že bych něco takového chtěla, ale oceňuji na tom ten kus práce a pokud se do něj i trefí, tak to slintám :)
Jinak jak už tu někdo psal, když už tuning, tak lepší když je hlavně pod kapotou, protože opačně, na vrch huj a vespod fuj, je poněkud trapas.
A moc se mi nelíbí, když si někdo koupí takové auto hotové a pak se jezdí chlubit na srazy vlastně "cizím peřím".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.