Náhradní díly na fiata brava

Od: Datum: 31.05.15 10:47 odpovědí: 3 změna: 31.05.15 15:21

dejte mi někdo typ,kde seženu levné náhradnídíly na tohoto fiata. potřebuji regulační relé,možná i alternátor.vynechává mi startování,na startér jde vté chvíli jen 9V.Tak že špatně dobíjí. Udělá to třeba jednou z dvaceti startů,ale není na to spolehnutí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vklus
Datum: 31.05.15 11:23

bazoš

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.05.15 12:36

A měřil jste dobíjecí napětí? V minulém dotazu jste říkal že nestartuje i když je baterka plná.Prošel jste všechny ukostřovací body -očistění od případné koroze a starter od nánosů obroušeného materialu a prachu ,oleje atd?

Něco podobného mi taky dělalo autí-po výměně starteru.pak opětovně usměrnovacího relé se ukázalo že je vinná vysouvací cívka starteru (šla vyměnit jen oa sama) a začalo to přesně jak popisujete-nejprve jeden z cca deseti strtů pak každý třetí a nakonec vůbec,ale roztlačením nebo roztažení nadrc!Prostě cívka nevysouvala pastorek.Taky to bylo na licenčním fiatu!

Regulační relé jedině nové,altik repasovaný,u Vás není žádný autoeletrikář?Jinak díly jsem kupoval od p.Komárka z Jemnice-měl obchůdek v JH a specializoval se na díly na italy-Fiat,Alfa,Lancia...

Datum: 31.05.15 15:21

Zkus Aukro, nebo vrakáče.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.