Depozit, prodej auta, přepis

Od: Datum: 28.05.15 18:40 odpovědí: 3 změna: 29.05.15 11:57

Dobrý den, dnes jsem koupil vozidlo, které je v depozitu, a má propadlou technickou. S původnim majitelem jsme udělali evidenčku na mě a auto přepsali. Mám v plánu teď auto opravit a znovu za něco prodat . Jak postupovat? Dovést auto na technickou na valníku (značky v depozitu), udělat evindenčku na nového majitele, a pojistku ( udělat na koho? na nového- půjde to? ), Nechce se mi auto pojišťovat na sebe když snim nepočítam,a le zas jej pry nevytáhnu.

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.15 19:02
avatar

Na podvalníku dovezete na STK, nejlépe hned na jméno kupce. Pak s ním na úřad, a stejně jako převod na Vás, tak převod na kupce.

Jak dlouho budete opravovat vozidlo?

doplněno 29.05.15 07:01:

Dobrý den, takže to dotáhnu na STK udělám to již na něj, půjduete spolu na úřad přepíšu to na něj.

On aby si to mohl vytáhnout tak musí přijit s platným pojištěním už na sebe? ANO! a nechají ho to pojistit když teď jsem majitelem já? ANO! Páč pojištovně je jedno, kdo je majitelem.

opravovat asi tak měsíc práce po víkendech, ale možná míň , proč se ptáte?

Kvůli lhůtám na prodloužení, ale bude to OK.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: korab*
Datum: 29.05.15 06:35

Dobrý den, takže to dotáhnu na STK udělám to již na něj, půjdu na úřad přepíšu to na něj. a On aby si to mohl vytáhnout tak musí přijit s platným pojištěním už na sebe? a nechají ho to pojistit když teď jsem majitelem já?. opravovat asi tak měsíc práce po víkendech, ale možná míň , proč se ptáte?

Díky

Od: buss
Datum: 29.05.15 11:57

Jojo, nějak ho dopravit na STK, pokud je odvaha i na vlastní ose... pojistku může hradit kdokoli. Na STK je jim fuk, kdo to žádá. Opravte a pak nabídněte k prodeji a řešit potřebné (vytáhnout z "depozita"...).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.