Výměna silentbloků Felície r.v.95

Od: Datum: 28.05.15 18:29 odpovědí: 5 změna: 28.05.15 19:57

Zdravím,co je potřeba koupit k výměně silentbloků motoru na Felícii r.v.95,chtěl bych vyměnit pumpu,a nějaký držák převodovky a co dál?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.15 19:02
Když už jdete do pumpy tak rozvodový řemen a klinovy
Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.05.15 19:57

felda 95 počítám 1,3ka pokud je to tak tak ta nemá rozvodovej řemen nýbrž má řetěz

Od: fik
Datum: 28.05.15 19:20

Silenty jsou 4,jeden je na vodní pumpě,pak je reakční vzpěra převodovky,pak je silentblok převodovky a nad ním je ještě takový plech s dvěma gumami(dalo by se to taky nazvat silentblok)

Hlavně na tom nešetři a kup originál,já jsem při repasi 5tkových synchronů dal čínský silentblok páč jsem si myslel že tam moc netrpí a že vydrží,ta guma byla daleko trvdší než originál a to drnčení všeho co to pak dělalo bych nikomu nepřál

Od: fik
Datum: 28.05.15 19:52

Ještě i tohle,ale na tu značku vika se vykašli,origo stojí o pár korun víc a něco to vydrží

http://www.autotypautodily.cz…-do-drzaku-cz-6u7199849a.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.