Ztráta klíče-co dělat?

Od: Datum: 23.05.15 15:50 odpovědí: 7 změna: 24.05.15 22:46

Zdravím,prosím poraďte,dnes jsem asi někde venku vytrousila klíč od auta. Náhradní bohužel nemám,vím je to chyba,ale s tím už teď nic nenadělám. Jak mám postupovat,auto denně potřebuji kvůli nemocné mamince,jak nejrychleji udělat jiný a kde? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.15 15:55

Zámková služba udělá podle zámku problém buse s čipem.

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 23.05.15 16:04

Zajít na obec na ztráy a nálezy. Origo kvalitní servis by mohl vědět, jaký klíč tam byl nebo šikovný zámkař udělá.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.05.15 19:58

Děkuji Vám oběma za odpovědi,klíč nalezen u dcery na zahradě *ua*,hned jsem jela do Tesca,že jeden přidělám,je tam takový ten stánek,kde dělají klíče na počkání. Docela mě šokovalo,že stojí na VW 1200 korun. *bzum* Tak jsem poděkovala a šla. Je to normální cena,nebo pořídím někde levněji? Ještě podotýkám,že šlo o mechanický,na dálkové je origoš. Děkuji.

Datum: 24.05.15 01:22
To je sice drahy lec lepsi nez resit pripadnou ztratu protoze to stoji nekolikrat vice takze doporucuju tech 1200 dat a predejit tim vetsim financne narocnejsim problemum
Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.15 20:54

Ahoj. Jestli se má něco porovnávat, tak to chtělo se poptat u VW. Imobilizérní klíč stává tak 1500-1800 Kč. Mě jen mechanický stál k Feldě 80 Kč. Používám ho jen na otvírání zámků. Rozdíl mezi VW a tím Felďáckým, ale neznám.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.05.15 11:12

Ak je to kľúč s imobilézerom,tak si ho dajte spravíť v autorizovanom servise.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.05.15 22:46

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.