Náhradní klíč k autu

Od: Datum: 23.05.15 11:30 odpovědí: 12 změna: 25.05.15 11:41

Měl bych dotaz. Mám v úmyslu koupit bazarový VW Bora, r.v. 2000. Vůz má bohužel pouze jeden klíč s dálkovým zamykáním. Bude možné prostřednictvím autorizovaného servisu VW získat jeden nový náhradní klíč ke stávajícím zámkům? Doufám, že nebude nezbytné kvůli tomu měnit všechny stávající zámky za nové. A na kolik peněz tato záležitost může přijít?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.15 11:40

Možná Vám pomůže má zkušenost:k mému autu Nissan Almera jsem potřebovala udělat ještě jeden klíč.K tomu je potřebí ten další udělat přes počítač,pokud už v servisu není možné to dohledat.Nevím,zda by to nebyla reklama,zkuste mi zavolat.Mám tel.číslo na servis klíčů,co mi pomohli.sedmdvajedna- sedmsedmosm- třidvatři.S.

Ohodnoceno: 0x

Od: al
Datum: 23.05.15 11:48

Díky. Dle potřeby kontakt na Vás využiji.

Datum: 23.05.15 14:44

zajdeš do slušnýho autoklíčnictví a tam ti ho dle toho stávajícího funkčního vyrobí i naprogramujou tak aby ti to chodilo

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.05.15 14:48
Klíče dělají na každém rohu ;)

Datum: 23.05.15 14:54

Osobní zkušenost sice nemám, ale kamarad si v autorizovaném servise náhradní klíč nechal bezproblémů udělat. A možností je určitě i víc. Tady třeba jedna. Stačí pohledat na netu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.05.15 15:01

Já jsem tedy nikde s žádostí o další klíč k autu neuspěla.Vysvětlovali mi,že v tom klíči je zabudován nějaký kód a že by nefungoval,kdyby oni vyrobili jen klíč podle dodaného.Jedině značkový servis,ale to jsem nemohla použít/auto bylo koupeno jinde/.Takže jsem byla nakonec ráda,že jsem po dlouhém hledání našla člověka,kterýse tím zabývá.S.

Datum: 23.05.15 18:44

taky musíte zajít do pořádnýho autoklíčnictví já tady jezdim do sokolova naposled mi dělali klíč na oktávii a bez problémů

načtou udaje z funkčního klíče a nahrajou do novýho čipu

Od: buss®
Datum: 23.05.15 16:16

A už jste se ptal v nějakém klíčnictví? Odpoví ano/ne.

Datum: 23.05.15 18:48

Myslím,že had186 má pravdu.Když jsem klíč potřebovala-to už je pár let,tak tato nabídka nebyla.Toto,co had186 uvádí je správný směr.S.

Datum: 23.05.15 19:03

to co had uvádí dnes udělá většina firem skoro na každém rohu. Před několika lety to nebylo rozšířené a ty "mašiny" na ty klíče měl jen někdo, protože cena byla tehdy vysoká.

Datum: 23.05.15 22:22

Ahoj. Základní a zásadní chyba majitelů jakýchkoliv klíčů( těch od aut je ta zásadní), je to, že si ve chvíli, když se jim sníží počet klíčů na JEDEN, že si hned nepořídí další.

K dotazu: náhradní elektronický klíč příjde tak na 1200-1800 Kč. Ostatní zámky netřeba měnit.

Datum: 25.05.15 11:41

U mého VW přišel mi ztracený klíč na 4.000 kč.I když bydlím na dohled do Německa do VW servisu, tak odtah tam, koupě nového klíče a následně naprogramování, dohromady již dříve zmíněné 4k.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.