Parkování mimo určená místa

Od: Datum: 22.05.15 09:52 odpovědí: 8 změna: 22.05.15 12:45

Co si myslíte o lidech, kteří na nezaplněném parkovišti umístí vozidlo na tato nevyznačená místa? Volné parkovací místo je o pár metrů dál. Jenže ouha, tady je to blíže ke dveřím. Auta tak staví do míst, kterými normální řidič projíždí při opouštění parkoviště. :)Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: yellowcarpet
Datum: 22.05.15 09:54

obr.

Od: buss
Datum: 22.05.15 10:15

Co s myšlením. Zavoláte nějakou policii?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 22.05.15 10:18

Pravda, nejsou vyznacena. Ale nutno rici, ze je na parkovisti dost mista pro projeti. nikoho neblokuji, tak co. I za nima ce vlezete.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wenzel
Datum: 22.05.15 10:38

Několikrát jsem zažil situaci, kdy je u nás parkoviště úplně plné, tak se někteří lidi postaví ještě vedle posledního kolmého parkovacího chlívku nebo vodorovně před zaparkované auta, ale výjezd jim nezablokují, mohou vyjet druhou stranou. Dělá se to tak běžně, protože parkoviště pro snad odhadem 250 aut zrušili a postavili nové s cca 70 místy. Řidičům to nevadí, pouze před policejním plesem se to množí pokutami. Ty parkovací chlívky jsou tak úzké, že když se do jedné kolmé řady postaví 3 až 4 SUV, tak se řada posune a další stojí přes 2 místa, dělící čáru mají mezi kolama, ale přitom nezabírají víc místa, než je nutné. Když pak někteří odjedou a parkoviště je z poloviny prázdné, tak pak někteří vypadají, že neumí zaparkovat. Takže ne vždy to je o tom, že se někomu nechce ujít o 10 metrů více ke dveřím nebo se mu někem nechce pořádně zacouvat atd...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.05.15 11:01

To je ještě krásně velké parkoviště...

Tady se parkuje po obou stranách kulaťáků a v noci stojí auta i v druhé řadě.

Takže průjezd je tam pouze pro osobní auta, dodávky, sanita, hasiči nemají šanci projet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 22.05.15 11:33

Pokud nebrání v provozu tak je to v pohodě a nevadí mi to. To na fotkách je bez problému a nevím proč by to mělo vadit.

A ta volná místa - nebude to že to je blíž ke dveřím, ale spíš všechny místa plné, tak to zaparkuje tak aby ostatnéí mohli vjet/ vyjet. Odejde od auta, pak někdo z vyznačeného místa odjede. A vy si to pak vyfotíte jako trotla který zaparkoval jinde než do volného vyznačeného místa ;)

Spíš mi vadí moderní parkoviště se spoustou obrubníků - vejde se o třetinu míň aut, složitě se vyjíždí a zajíždí, v zimě se špatně uklízí sníh. Nechápu kdo vymýšlí předpisy jak má vypadat parkoviště - asi někdo kdo v životě neparkoval a zná to jen z televize?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wenzel
Datum: 22.05.15 12:32

Přesně tak, "nejlepší" parkoviště jsou u TESCA nebo OBI, kde doprostřed dali stromky a kolem nich vysoké obrubníky nebo ještě lépe kovové kůly a na "normální" parkovací místa vystaví zahradní traktory a přívěsné vozíky k prodeji, prodávají tam vánoční kapry nebo tam postaví nejnovější model fabie (samozřejmě ve snaze zabrat co nejvíc místa).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.05.15 12:45
avatar

Jojo, "lidé jsou různé *smich* ". A někteří si s parkováním skutečně hlavu nelámou. Někdy nad tím zůstává rozum stát. Na fóru jednoho klubu je tomu věnováno už 63 stránek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.