Autoservis Brno

Od: Datum: 15.05.15 18:58 odpovědí: 6 změna: 16.05.15 11:05

Možná hloupá otázka ale znáte v Brně nějaký levný,rychlý a kvalitní autoservis?

Jde mi hlavně o rychlost. Potřebuji co nejrychleji opravit auto.

Opravy : Seřídit levé přední světlo,opravit ruční brzdu,přbrousit a ošetřit spodní část karoserie zevnitř(zrezivělá) ,dát nový vlnovec a trubku od vlnovce ke tlumiči výfuku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 15.05.15 19:08

To je dost oprav na termín "co nejrychleji" - v každém případě přebroušení a ošetření karoserie dělá karosář, ostatní dělá servis.

Dobrou zkušenost mám s http://assistance-brno.cz/autoservis.html - ale co se týče ceny - "levný" je relativní pojem...

doplněno 15.05.15 19:20:

tak to jo - jestli vám nebude vadit nějaký zástřik obyč základovkou... - přípravu na STK firma dělá také..

doplněno 15.05.15 20:34:

@fantom - hodně lidí pospíchá, protože to přes rok nechá být... však TK je jednou za 2 roky - jezdím teprve rok,... to se časem... a najednou je týden do termínu, případně měsíc po.

doplněno 16.05.15 12:34:

Pokud chcete dobrý autoservis, levný,... ten asi bude mít narváno na týden-dva dopředu... Pokud chcete někam zavést na opravu "ihned" - počítejte s tím, že to nebude dobrý servis, když nemá do čeho píchnout.

Ohodnoceno: 0x

Od: kemo®
Datum: 15.05.15 19:18

Karoserií neošetří v autoservisu?

Nejde mně o nějaké umění,ale aby to prošlo technickou konrolou. Ještě 2 roky si ho chci nechat a pak ho už dám do šrotu.

Btw: Chci to co nejrychleji,jelikož mně tlačí termín konce TK

Datum: 15.05.15 20:30
Proč každý pospícha kdybyste bydlel v Lib.kraji klidně bych vám to udělal. Připravu na stk

Od: osel
Datum: 15.05.15 23:56

v Brne dobry autoservis a jeste k tomu levny? *bzum*

zajdi s karou nekam do vyskova, ivancic nebo hustopeci a budes sokovan jak vdecni budou za to, ze jim sveris auto do opravy a za jakou cenu ti auto opravi ... :D

Hlavne ne ty velke megaservisy ... tam okradaji a neumi opravovat.

Od: kemo®
Datum: 16.05.15 10:55

A nebo jinak...je nějaký autoservis kde se na opravu vrhnout hned?

Abych se nemusel objednávat!

Od: ertl
Datum: 16.05.15 11:05

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.