Felicia - nehází jiskru

Od: Datum: 14.05.15 15:03 odpovědí: 5 změna: 15.05.15 19:44

zdravím, škoda felicia 1,3 LX r.v. 95 neháže jisrku. co, kde a jak mám pořešit, prosím. Jsem na to lajk tak podrobněji. děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.05.15 15:30
Podívej se na zaplátování kabely a jinak existuje na internetu felicieklub tam je to pak taky rozepsané všechny věci
Ohodnoceno: 0x

Od: sos®
Datum: 14.05.15 16:32

Mám felicii - takže palec rozdělovače, hlava rozdělovače , povytažený kablík od vysokonapěťového trafa k rozdělovači, snímač otáček / to mi dost často dělalo - ten je našroubován nahoře na skříni spojky/ ,vysokonapěťové trafo, řídící jednotka, jakýkoliv drát od některého čidla - výsledek - odtáhnout do servisu na test . Laik to opravdu nezvládne.

Datum: 14.05.15 19:55

s oblibou a bez rozloučení odchází zapalovací trafo jak se ti ta závada přihodila?

Od: honzajon
Datum: 15.05.15 11:37

za jízdy mi to z ničeho nic chcíplo a už jsem nenastartoval...

Datum: 15.05.15 19:44

Zapalovací modul, tedy pokud nezapaluje ale stříká. Pokud ani nezapaluje ani nestříká, tak snímač otáček ;)

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.