Pevná látka na sedlo motorky

Od: Datum: 10.05.15 14:57 odpovědí: 5 změna: 10.05.15 18:01

Dobrý den,

prosím o radu, scháním látku na sedlo staré motorky. Ta původní je už dost zničená, tak jsem chtěla ušít novou.

Znáte nějaký obchod nejlépe v Praze? Navštívila jsem několik obchodů s látkami, ale neměli nic, ani nevěděli, kde nějakou sehnat.

Děkuji moc za rady.

Mája

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.15 15:02
Takové látky se shání u čalouníka, spousta z nich dělá i sedla na motorku, takže budou mít přesně, co sháníte.
doplněno 10.05.15 15:10: @promon asi se špatně vyjádřila jinak by černou riflovinu už určitě sehnala :-D jinak souhlas, byla by to pěkná blbost.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.05.15 15:03

Látku? Sedla motorek byly vždy buď kožený, nebo koženkový. Dát si tam látku je podle mě trochu hloupost, protože když mašina zmokne, tak voda vsákne do molitanu a máte pak jízdu kombinovanou se sedací koupelí ... *smich*

Datum: 10.05.15 15:17

Vlastní potah sedla byl vždycky kůže nebo koženka. Ale prodávaly se návleky. Ty byly buď koženkové nebo jakoby látkové. Nevím, jak to nazvat, šijí se z toho tašky. Na líci látka, na rubu jakýsi igelit.

Od: ben®
Datum: 10.05.15 15:36

Dobrý den, zkuste si zajít v Praze do obchodu viz odkaz. Zdravím!

http://www.kutilujezd.cz/

Datum: 10.05.15 18:01

Ahoj Májo. Kámoš čalouník ty sedla dělá z materiálu, který si zákazník vybere. Mají na to celé škály vzorníků. Jestli jsi šikovná dost na to, aby jsi si to dokázala udělat sama, tak ty látky a koženky si můžeš objednat u některého ochotného. Ti větší, mají u své živnosti, kolikrát i obchod, právě s podobným zbožím. Ti chlapi jsou děsně šikovní. Viděl jsem jeho práci a je perfektní. Od jednosiku po sedadla do veteránů.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.