Nákup motorky na Ebay

Od: Datum: 09.05.15 22:02 odpovědí: 2 změna: 10.05.15 10:52

Zdravím potřebuji poradit. Nevíte někdo jak to je s nákupem motorky na Ebay. Když motorku koupím tak mi přijde adresa prodejce nobo ak to je?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: moto®
Datum: 10.05.15 10:02
avatar

Ano, při vyhrané aukci přijdou kontakty na prodejce a další je otázkou domluvy. V aukci bývá i uvedené místo kde prodejce sídlí. Také je možné mu předem prostřednictvím formuláře na stránkách podat dotaz na podrobnosti. Ne každý prodejce ale umožňuje prodej do Česka.

doplněno 10.05.15 12:19:

Ne každému je to jedno. Někdo prostě prodej do zahraničí neumožňuje. Je to podobné jako na našem Aukru, pokud nechci, tak při zadávání aukce nepovolím prodej do zahraničí. Osobně s tím nemám problém, nedávno jsem prodal něco i do Armenie a bylo to sice trochu složitější na komunikaci, na druhou stranu kupec mi platil přes systém který jsem doposud neznal a proběhlo výborně a zaase jsem o něco chhytřejší.

Paradoxem je, že jedna německá firma která prodává i u nás, tak na Ebay má zablokovaný prodej k nám. Jsou to zmetci a nechtěl bych od nich nic ani zdarma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.15 10:52
avatar
Neumožňuje? Jemu je to jedno, stejně je to osobní odběr a jemu jedno zda to prodá Němci nebo Čechovi. Je v tom rozdíl?
Kolega takhle koupil motorku před rokem.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.