Musím platit povinné ručení?

Od: Datum: 06.05.15 11:22 odpovědí: 2 změna: 06.05.15 12:22

V listopadu jsem koupit auto na ND a vozdilo již neexistuje. Je v polopřevodu a auto zanikne k 1.7.2015. Je tedy nutné ještě na tyhle 2 měsíce platit povinné ručení, Nebo jej platit nemusím. Hrozí mi nějaký postih za neplacení? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mzxy
Datum: 06.05.15 11:28

zamyslete se nad tím, k čemu je povinné ručení...k úhradě případných škod zpŮsobených provozem auta...neexistující NEPROVOZOVANÉ auto nemůže zpúsobit žádnou škodu...a teď se zamyslete nad sebou...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 06.05.15 12:22
avatar

vajte, jak píše správně mzxy, pojištěné vozidlo musí být pokud ho provozujete. Viz zákona 168/1999, §1, odstavec 2.

Provozujete vozidlo?

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.