Zajímáva věc

Od: Datum: 05.05.15 18:46 odpovědí: 3 změna: 05.05.15 23:27
Dobrý den.mohu se zeptat jak to bude s e-callem po roce 2018 kdy to bude z výroby povinný když si nechám vyrobít auto na zakázku v Zemí mimo Eu budu muset to tam pak dodělat děkuji za odpověď prosím řeči že je to nesmyslná otázka a podobně si . Více o m.penize.cz/nakupy/299840-ochranime-vas-lip-nez-eu
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.05.15 19:01

V první řadě Vám chybí polovina dotazu ...

v druhé řadě předpokládám, že to bude upraveno zákonem, tudíž budete muset vyčkat, až ten zákon vyjde, jistě tam bude upraven i provoz auta dovezeného mimo EU

Nedávno jsem viděl Ford Galaxy s CZ TP, ale dovoz z USA, takže červené blinkry, TK to normálně mělo a majitel tvrdil, že ve velkém TP má napsanou od MD nějakou vyjímku ... ačkoliv na školení nám tvrdili, že vyjímky jdou jen ve výjmečných případech (veteráni apod.).

Ohodnoceno: 0x

Od: mzxy
Datum: 05.05.15 21:40

auto vyrobené mimo EU musí být schváleno podle EU legislativy, bez EU homologace auto nezaregistrujete, dnes už nelze přihlásit ani nové auto s emisní normou Euro 4, 5, přitom lze z EU dovážet již registrované staré plečky bez emisní normy

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.05.15 23:27
Za chvily budou dávat alkohotester do auta abychom se rozjely všechno je na nic akorát narušování soukromýho života vše jde do kytek to aby člověk nechal na cizích značkach já tu věc v autě nechci mít ani kdyby mne to mělo zachránít život. a stačí ty přeplacené věci autě jako dvd a spol

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.