Prodat ci neprodat?

Od: Datum: 03.05.15 12:42 odpovědí: 6 změna: 03.05.15 19:09
Dobry den,
Zajimal by me nestranny nazor. S pritelem mame kazdy sve auto. Jenze od pritele auto stoji kdezto ja ho vyuzivam denne. Mam felicii rv 2001 a pritel ma 206 2003. Rozhodli jsme se jedno prodat. Vypada to ze asi me samozrejme ale udelam dobre? Ja auto kupovala kvuli nezavislosti. Predem diky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.05.15 13:00
Já bych to zatím neprodávál kdyby se náhodou porouchalo a nebo by nebylo přístupné druhy auto ale na to si musí odpověďet sám člověk felicie je dobré auto malé peníze za provoz
Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.05.15 13:00

Ahoj. Můj názor je, že když už to vozítko jednou máš, tak proč se zbavovat té možnosti, být v jeho použití na komkoliv nezávislá. A to ještě nejste manželé. Jen partneři, kteří se mohou kdykoliv rozejít. Budeš to ty, kdo potom bude chodit pěšky? Napiš nám tady, jak jsi se nakonec rozhodla a co tě k jakémukoliv tomu rozhodnutí vedlo. Ahoj.

doplněno 03.05.15 17:27:

Ahoj. Hlaviku, taky máš pravdu se svým názorem. Jen ten tvůj leze poněkud do peněz. Jaké bude konečné rozhodnutí, je na tazatelce.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.05.15 13:37

Nezávislost zvyšuje spotřebu. Na Vaší otázku bych se neodvážil odpovědět, neznám Váš vztah, netuším, zda auto potřebujete nutně k dojíždění do práce, taky nesdělujete stav obou vozidel. Taky neuvádíte finanční situaci, s dostatkem financí na účtu není problém koupit nové auto v případě rozchodu hned druhý den :)

Od: osel59
Datum: 03.05.15 13:50

Neprodával bych ani jedno. Nic za něj nedostaneš a to zákonná pojistka kapsu neutrhne. Tahle auta mají malé provozní náklady a končí na korozi nebo velkou ránou. Druhé auto se může hodit, nejen z důvodu poruchy nebo změny místa zaměstnání, ale právě pro tu nezávislost a způsob trávení volného času. Máme dvě stará auta už snad 10 let a využijí se obě. Jedno jezdí denně, druhé několikrát týdně. Zrovna v pátek - nenastartoval jsem, tak jsem jen popošel do druhého.

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 03.05.15 17:30

souhlas s názory - nechat si ho doma (pokud vyloženě nezavazí)

Datum: 03.05.15 19:09

já bych ho taky neprodával může se lecos změnit třeba změna práce a budete potřebovat oba jezdit a co potom

navíc pokud je ta felicie v pěkným stavu tak bych se jí nezbavoval a radši bych dal pryč toho francouze

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.