Elektrika - netroubí, svítí blinkry,

Od: Datum: 01.05.15 10:27 odpovědí: 2 změna: 01.05.15 18:39
avatar

Ahoj. Nemáte někdo prosím zkušenost nebo nápad? BMW E36 compact 318tds, r.v. 2000, přestalo troubit, při rozsvícení světel se rozsvítí i blinkry a kontrolka předních mlhovek, které ve skutečnosti vůbec nesvítí. Blinkry blikají rychle. Při přepnutí na parkovačky kontrolka mlhovek zhasne a blinkry blikají normálně. Zdá se mi, že to všechno odstartoval pokus o zatroubení (kdy už to v tu chvíli netroubilo), respektive kontrolka mlhovek a permanentní svícení blinkrů a rychlé blikání určitě začalo do max. 5min potom (ne-li hned, nevím). Chcípnout to a znovu nastartovat nepomohlo. Zkusím odpojit baterku, ale stejně se mi to nezdá, myslím, že problém někde bude.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.15 11:25

Já to vidím na problém s ukostřením. Zkontroluj ukostření světlometů a houkaček a vůbec všech kostřících bodů, svorek akumulátoru, alternátoru.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.05.15 18:39
avatar

Díky, vážně byl problém s ukostřením. Zoxidované kontakty.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.