Po výměně spojky rachotí v motoru

Od: Datum: 27.04.15 21:24 odpovědí: 5 změna: 29.04.15 10:23

Zdravím, dneska jsem vyměnil komplet spojku v motoru na mé Yuki, všechno je daný tak jak má, dotažený a když asadík boční skříň, naliju olej nastartuju tak v motoru začne něco rachotit a po chvilce se motor kousne a chcípne. 4ím by to mohlo být? Díky..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trtr
Datum: 27.04.15 22:31

Zdravím, byl použit středící trn?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.04.15 22:50

Na motorce?Jestli jste nic jiného z motorem nedělal tak musí být vada v té spojce-znovu rozdělat a správně složit

Ohodnoceno: 2x

Od: giuseppe
Datum: 28.04.15 13:50

no oddělal jsem kryt motoru, a jen vyměnil spojku, netuším čím jiným by to mohlo být, zkoušel jsme znovu složit i tu spojku a přijde mi to stejný, nastartuju, motor chvilku běží a pak se zasekne chcípne.

Od: mzxy
Datum: 28.04.15 10:14

mohlo by to být chybou opraváře

Datum: 29.04.15 10:23

Rozobrať,premerať všetky rozmery starých a nových súčiastok a porovnať.Vami popisovaný problém poukazuje na tesnú montáž niektorej súčiastky a teplom dôjde k roztiahnutiu a tým bloknutiu motora.Do úvahy pripadá aj otočenie súčiastky a pre istotu skontrolovať aj voľnosť chodu motora a či náhodou do vnútra niečo nespadlo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.