Hydraulický rozvaděč rse1-043-z11/00

Od: Datum: 15.04.15 17:21 odpovědí: 4 změna: 15.04.15 21:58

Zdravím,
nepoznáte náhodou někdo tenhle rozvaděč?
Dostal se ke mě náhodou a rád bych ho využil.
Nicméně není na něm popsané zapojení a nechce se mi oddělávat jednotlivé ventily abych se podíval jak to funguje.
Mělo by to být z fekálu na trambusu...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.15 21:31

Co vím jistě tak vývody pro připojení spotřebiče jsou ty, kde jsou nyní hadice a nebo záslepky.

Na čelech spodní základové kostky je šroubení pro přívod tlaku a šroubení pro odvedení odpadního oleje (na protější straně).

Z označení rozvaděče se mi zdá, že jsou to rozvaděče o světlosti DN 04 (čtyři milimetry) a průtok je maximálně 30litrů za minutu.

Změř prosím tě rozteče šroubů, které drží rozvaděč na základové kostce. Podle toho se dá poznat jestli jsou rozvaděče opravdu světlosti 4mm a nebo 6mm.

Dále prohlídni základovou kostku jestli tam nejsou vyražená písmena P, T, A, B.

P = pressure = přívod tlaku od čerpadla; T = tank = odpadní olej zpět do nádrže; A, B = kanály pro připojení spotřebiče. Pokud vyražená písmena na kostce nenajdeš, tak jeden rozvaděč musíš stejně demontovat a podle označení na rozvaděči zjistit který kanál je tlak (P) a který je odpad (T). Pokud bys ty kanály zapojil špatně, tak ty rozvaděče můžeš zničit.

Taky můžeš napsat na jaké zařízení chceš uvedený rozvaděč použít.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.04.15 21:41

Na kostce není právě žádný nápis... to že je vstup a výstup na čele kostky je jasné, nebylo jasné který je který.

Nakonec jsem to nevydržel a rozveděč rozebral.

Takže vstup je ten uprostřed, zpátečka u strany.

Ten divný ventil s jednou hadicí je na jednočinnou pístnici a druhá poloha je zaslepená.

.

Jinak chci to použít na malej bagr...a průtok 30l mi bohatě stačí

Datum: 15.04.15 21:56

Podívej se na katalogový list

http://www.ehydraulika.eu/fot…8_5404_294__ps_277RPE2_04.pdf

Na straně 6 máš popsané jednotlivé vývody rozvaděče. Podle toho si označ otvory na kostce. Pak foukni vzduchem do kanálu P abys viděl které šroubení máš připojit na přívod tlaku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.04.15 21:58

trochu pozdě, ale nevadí... tato otázka byla aktuální dokud jsem rozvaděč nerozdělal.

ze spodu na ventilu jsou jednotlivé díry popsané, takže už je to jasné...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.