Hudební zástavba do kufru?

Od: Datum: 15.04.15 17:07 odpovědí: 6 změna: 18.04.15 11:50

Dobrý den, uvažuji o tom že bych si dal hudební zástavbu do kufru... je to těžká frajeřina otevřít kufr a uslyšet ty BASSY ! ale zase má to i svoje nevíhody protože budu třeba stát na červené a pojede sanita ja ji neslyším a nabourám no.. mužete mě někdo seznámit s výhodami i nevýhodami? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.15 17:25

Nevýhody jsou celkem jasné - neuslyšíte varovné signály z provozu, nedokážete se soustředit na jízdu, obtěžujete okolí kraválem, na který nejsou ostatní zvědaví. Je jen otázka času, kdy si (a bohužel asi nejen sobě) rozbijete hubu.

Výhoda mě žádná nenapadá. Měl byste si rozmyslet, co vlastně chcete: poslouchat BASSY, nebo bezpečně řídit. Oboje zároveň nejde. Takže když poslouchat, tak doma. Když v autě, tak se soustředit na jízdu (přiměřeně hlasitá hudba nevadí).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.04.15 17:32

Jo a žádnou "těžkou frajeřinu" v tom teda nevidím. Zvlášť alergický jsem na takového frajera, který mi s něčím takovým zastaví pod oknama. Až mně jednou povolí nervy, hodím mu na střechu květináč.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.04.15 17:35

Já nevim, mám poměrně starý vůz, s velmi hlučným motorem, mám v autě 4 obyčejné dvoupásmové reproduktory Blaupunkt a autorádio Blaupunkt, zahraje mi to celé spektrum frekvencí a nezaberu si tím půlku kufru.

Taky nevidím v obrovském basáku v kufru žádnou frajeřinu. Mimochodem, jaké k tomu plánuješ středové a výškové reproduktory?

Jinak výhody v tom nevidím asi žádné - poškození sluchu, bolesti hlavy, nesoustředěnost...

Od: mot
Datum: 15.04.15 18:04
Dneska uz ma bassy kazda passy...ze ses vratil z kina z rychle a zbesile 7?

Datum: 15.04.15 18:20

taky to vidim jako nesmysl -bolí z toho hlava ,neslyšíš co se děje kolem tebe ,zabere ti to skoro celej kufr,a pokud stim někde delší dobu basuješ tak ti to slušně vybíjí baterku

Od: stano
Datum: 18.04.15 11:50

Pro super poslech stačí skvělý Subwoofer s dostatečným zesilovač od 400 W výše. Pásmová propust pouští do wooferu jen kmitočty do ca. 90 Hz, což se neprojevuje jako uřvané rádio ale jen rytmické basy. Sanitka má naprosto jiné frekvenční pásmo a tak je slyšet i přes klábosící manželku vedle !

Není nad pořádný kopák v autě, jestli tedy víte, o čem je řeč...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.