Motorek v zrcatkach

Od: Datum: 13.04.15 08:09 odpovědí: 2 změna: 16.04.15 05:56

Zdravím Vás,

mám problém v el. zrcatkach a to takovy, normálně se hýbou ale když chci prave zrcatko vyklopit smerem dolu abych videl zda neparkuju na obrubník, nejde a cvaká v něm. Musim mu pomoci prstem. Potom ho normálně sesteluju do polohy jak byl. Dělá mi to i levé zcatko. Muj dotaz zní, stačí je promazat, nebo je problém někde jinde. Jedná se o Š. OCT. I. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.15 20:50
avatar

já bych ho rozebral koukl na ty převody očistil máznul a pokud to nepomůže tak jiný nebo se stim smířit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.04.15 05:56
avatar
Nebude to tím, že motorek, resp. mechanika už je ve spodní krajní poloze a prostě dál, vlastně níže už to nejde? Zrcátko má čumět dozadu v rozmezí pár stupňů, a pochybuji, že to bude až do těch 45 st. od vodorovné osy. Dělá to v horní krajní poloze?
Vícero zrcátek se dá mechanicky prstem přestavět bez ohledu na mechaniku motorku, a motorek je dokáže vrátit opačným směrem, ovšem stále jen do úhlu, který je v možném rozsahu.
Většinou se na sledování obrubníku používá další zrcátko, pod jiným úhlem.
Mnozí šoféři už mají šířku auta v oku, takže se trefí... Když ne, tak je na obrubník upozorní odpor při dotyku pneu s obrubníkem, nebo vertikální pohyb, nadzvednutí auta je dostatečným upozorněním.
Typ auta?
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.