Výměna budíku Passat b5

Od: Datum: 12.04.15 12:38 odpovědí: 3 změna: 12.04.15 15:55
Zdravim chtěl bych se z někým poradit chci si koupit indigo polepy http://tuning-individual.cz/e…passat-b5-rv9600-p-16626.html je to modré podsvícené ale ja mam v autě ještě zelené takže bych vyměnil budíky za modré a prelepil to tímhle.
Je tam velký problém s tou výměnou? Nebo to prostě jen prehodim díky všem za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.15 12:47

mám pocit že vyměnit jednu přístrojovku za druhou až takovej problém neni ale jelikož je součástí přístrojovky imobilizér tak po výměně nenastartuješ musel bys najít někoho s patřičným počítačovým vybavením a znalostma kterej by ti to uchodil skus se poptat vw foru tam budou vědět

Ohodnoceno: 2x

Od: hoonzza
Datum: 12.04.15 13:15
Díky moc právě něco takového jsem četl ale nevedel jsem přesně díky moc
Datum: 12.04.15 15:55
Nakodovani je poměrně rychlý jen je to placena služba. Není slozite ty podsvetlovaci diody vyměnit za stejne s jinou barvou
doplněno 12.04.15 15:57: Me stalo nakodovani 2 klicu s výměnou všech zámku kolem 1000
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.