Motorka - začít v autoškole nebo sám?

Od: Datum: 11.04.15 23:14 odpovědí: 4 změna: 13.04.15 09:11

Co myslíte, že je pro někoho, kdo chce začít s motorkou (a je úplně levej a vyděšenej) lepší. Jít rovnou do autoškoly nebo si ještě předtím pořídit nějakou začátečnickou motorku a trénovat někde na letišti?

Díky za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.15 00:18
avatar

Autoškola je snad od toho, aby i úplnho začátečníka (levého a vyděšeného) naučila využívat auto, respektive ve tvém případě motorku. Od toho jim taky platíš docela dost peněz. Než někde experimentovat a učit se špatné věci, těch pár týdnů v autoškole vydržíš a je to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.04.15 05:57
avatar
Počkej na autoškolu, je to určitě bezpečnější, není důvod experimentovat sám.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.04.15 06:26
avatar
Autoškola jednoznačně. Naučit se řídit auto byla pro mě oproti motorce dětská hra a první tři jízdy jsem myslela, že na to nemám a vzdám to. Pak se to nějak zlomilo. Zkoušet to někde sám, mi přijde nebezpečné.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 13.04.15 09:11

1. zapracuj hlavně na vystrašenosti ;)

Fichtl na louce - proč ne, naučíš se ovládat spojku, řadit a brzdit, v autoškole pak nebudeš tolik nevózní a půjde to líp. Ale nutné to není, instruktor tam je od toho aby tě to naučil a měl by tě učit hned správný postup všeho.

Trénink - dej si pozor aby jsi jezdil jen mimo veřejně přístupné komunikace (to jsou i polňačky). Dřív to bylo v pohodě a max. ti policajt sebral ventilky, dnes to je jízda bez oprávnění = problém.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.