Mytí vozidla, nádoba na saponát

Od: Datum: 06.04.15 18:13 odpovědí: 4 změna: 06.04.15 19:10

Ahoj měl bych otázku dá se někde koupit na zahradní hadici přídavnou nádobku na saponát jako je na vysokotlakých myčkách? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.04.15 18:22
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.04.15 18:37
avatar
Pozor, nevím jestli to jde jde připojit na běžnou hadici: Láhev na saponát POWERPLUS lze použít pouze s myčkou POWERPLUS
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.04.15 19:09
avatar

Zdravím,
nevím, jestli se dá taková přídavná nádoba na saponát koupit, ale není problém si ji vyrobit. Princip fungování je jednoduchý - jedná se o fixírku. Z nádoby je saponát nasáván podtlakem vyvovaným prouděním kapaliny v hadici (trubce).
K výrobě je potřeba
- hadice
- t-kus pro rychlospojky
- 3x rychlospojka
- koncovka hadice (rozstřikovací hubice)
Postup - od konce dlouhé hadice uříznout 2 kusy cca 20cm dlouhé, na konce hadic namontovat rychlospojky tak, aby se po smontování hadice sešly na tom T-kusu. Na konec hadice namontovat tu rozstřikovací hubici. Vzít nádobu, do které budu dávat saponát, ve víčku udělat otvor a pak do té nádoby zasunout volný kus hadice tak, aby dosahoval těsně nad dno nádoby. A to je vše - stačí pustii vodu do hadice a saponát bude samovolně nasáván (přisáván).
Velikost (průměr) hadice zasunutý do nádoby ovlivňuje množství přisávaného saponátu - takže je výhodné, aby ta hadice byla menší než průměr hlavní hadice.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 06.04.15 19:10

Ano, dá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.