Vadí propadlá STK na parkovišti?

Od: Datum: 02.04.15 14:50 odpovědí: 4 změna: 02.04.15 15:47

Jak moc vadí u auta který akorát stojí na parkovišti propadlá STK? Jinak je pojištěno povinně...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pk
Datum: 02.04.15 15:10
Nevadí
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.04.15 15:13
avatar

Nevadí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.15 15:20
avatar

Co se týče parkování vozidla na pozemní komunikaci bez STK – to není v rozporu se zákonem, nejde o provozování vozidla ve smyslu zákona, ale provozovatel je povinen platit povinné ručení dle zákona č. 168/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů (§1 odst. 2).

Ale také jsou Měštáci co si pokuty nárokují *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.15 15:47
avatar

zdravím,

stejný problém jsem řešil zde. dohledejte si v diskusi fotografii protokolu od MP.

MP si stála za svým, ve správním řízení to úředník smetl ze stolu bez mrknutí oka... jen nás to stálo spoustu času. z MP nebyl potrestán nikdo...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.