Alternátor škoda 1.9 tdi 81kw

Od: Datum: 28.03.15 07:21 odpovědí: 6 změna: 29.03.15 20:55

Dobré ráno

Loučí se semnou alternátor na mé Škoda Octavia 1.9 tdi. Chtěl bych ho vyndat bez vypouštění chladící kapaliny. Hledal jsem ale našel jsem velmi málo. Scháním nějaké video nebo podrobný popis. Předem vám děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.03.15 12:53

Povolíš řemen, sundáš řemen, odpojíš vodiče buzení a silový a odšroubuješ alternátor, vyndáš alternátor. Co s chlazením? Vůbec si ho nevšímej.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.03.15 19:36

von ten altík tak jednoduše ven nejde minulej tenden sem to dělal schodíš servopumpu povolíš držák hadic toho serva a vyndáš si i ten ventilátor chladiče pak to de vrchem ven

neni tam místo a je to docela opruz napoprvý,samotnej altík drží dva šrouby

Datum: 28.03.15 22:58
Octavia 1.9 81kw altik jsem vyndaval u baráku na dvorku bez jakýchkoliv komplikaci nebo vypouštění čehokoliv. Vše spodem. Než ho sundas nakresli si na kus papíru jak je veden řemen na kladkach

Datum: 28.03.15 23:00
Jeste by mě zajímalo jak se chova altik když odchází. Me z něj spadla remenice a utekl během par vteřin . Co ti to dela?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.03.15 20:25

spodem ano ale jedině po sundání kompresoru klimi

Datum: 29.03.15 20:55
To je pravda ale kompresor drží jen dva šrouby a vypoudtet nebo odpojovat hadice není potreba

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.