Kompatibilita autorádia Blaupunkt - Octavia 1

Od: Datum: 23.03.15 09:07 odpovědí: 3 změna: 30.03.15 15:19

Zdravím,

neporadil by mi někdo, jaké autorádio půjde jednoduše bez komplikací zapojit do Škody Octavie 1? Teď tam je originální autorádio Blaupunkt RCR 128 a chtěl bych si pořídit BLAUPUNKT Brisbane 230. Jen bych nerad zjistil, že budu potřebovat odborníka. Jestli tam nebude potřeba nějaká redukce nebo něco podobného.

Díky za rady. M. T.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.15 15:33

jestli máš oktávku bez maxidotu tak tam pude bez problémů jakýkoliv nanejvýš si mezi sebou prohodíš plus 12V a 12V po klíčku když ti to nebude držet pamět

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.03.15 15:19

Vyřešeno. Koupil jsem stejnou značku rádia (Blaupunkt) a přepojení trvalo asi dvě minuty. Jednoduché. Chvíli se teda zdálo, že to nic neladí, ale pak najednou fungovalo všechno. Ten zvuk, ta jednoduchost, jsem naprosto spokojen :)

Datum: 23.03.15 20:24
V rijnu jsem zapojoval do sve octavie nizsi model (muj nema mikrofon a BT pro sparovani s telefonem). taky jsem tam mel nejaky kazetovy blaupunkt a tim ze novejsi model nema cd mechanimu je uzsi a ide vpohode zapojit a zasunout. Nic jsem nepredelaval. Jen prepojil konektory a zasunul a funguje na 1*.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.