Palivový filtr

Od: Datum: 20.03.15 19:36 odpovědí: 4 změna: 21.03.15 20:29

Dobrý den myslíte že bych mohl na tento palivový filtr pripojit přívod a vývod paliva ze zhora jak je na obrázku a ne z boku? Původně je přívod a vývod z boku a nahoře se odvzdušnuje ale já bych nahoru potřeboval přívod a vývod. Odvzdušnění mám vymyšleno jinak. Myslíte že bych to tak mohl připojit? Nebo to něčemu vadí? Díky.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.03.15 20:26

To musíš zjistit ty sám a to tak, že ten filtr demontuješ.

Potom Foukneš do původního vstupu filtru a zjistíš kde uvnitř filtru ten vzduch vyfoukne.

Potom původní vstup zacpeš, odzátkuješ druhý vstup a foukneš do druhého vstupu.

Pokud vzduch půjde ve filtru ze stejného otvoru jako předtím, tak ještě musíš porovnat jestli je alespoň přibližně stejný odpor vzduchu, jako u prvního vstupu.

Je totiž možný, že ty horní otvory se zátkami jsou pouze pro připojení měření tlaku a potom by tam mohly být vyvrtané menší průměry děr a palivo by nestačilo protíkat.

Stejný pokus bych zopakoval s vývodem z filtru.

A nebo vyšroubuj všechny šroubení a zátky a prohlídni těleso filtru třeba s baterkou. Pokud posvícením do bočního vstupu bude vidět světlo i v horním vstupu a nebude v tom horním vstupu žádné zůžení otvoru, tak to tam můžeš připojit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: watta97*
Datum: 20.03.15 20:46

To já mám vše zjištěno původní vstup a vstup ted je propojen prostě je to jakoby do pravýho uhle na sebe a pak až vstupní dirka do filtru (ta nejmenší co tam je) je až za těmato vstupama a tou to tam poteče jak z vstupu ted tak z vstupu předtim to samé je i na výstupu. Spíš mě jde to to jestli to nefunguje na nějákem principu kterému by to mohlo vadit ale nemělo by když do toho filtru je jen jeden vstup a jeden výstup který jsou propojený tim kanálem na kterým jsou vstupy a oba výstupy a jinak ten vstup a výstup ted je ještě tlustší než vstup a výstup předtim.

Od: hujer123*
Datum: 21.03.15 07:18

Palivu je jedmo, jak tím filtrem proteče. Pokud jsou stejné závity, výrobce s tám asi i pořítal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: watta97*
Datum: 21.03.15 20:29

Ano už mám namontováno a funguje to perfektně. Díky za rady.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.