Nesvíti koncový světlo

Od: Datum: 19.03.15 09:13 odpovědí: 7 změna: 20.03.15 07:36

Dobrý den jedna jse o octavii a problém mám že nesvíti jedno leve obrisove světlo a spz už jsem stoho hotový že mě už nápada natáhnout drát z toho pravého tak to už by bylo ale jak napojít spz? chci 100% vědět že nevyhořím

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.03.15 09:59
Začni tím, že prověříš ukostření. Naprostá většina závad na světlech kdy něco nesvítí nebo naopak svítí něco s něčím když nemá je způsobená špatnou kostrou. To jestli vyhoříš nebo ne záleží na stavu pojistek. Jejich správná funkčnost žádný zahoření nesmí z principu dovolit. Takže k tvému dotazu - můžeš to přemostit beze strachu pokud nehodláš vytáhnout drát před pojistkovou skříňkou.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.03.15 10:28

jen bych chtěl vědět jak zapojím spz

Datum: 19.03.15 11:55
A nemáš aspoň nějaký nejobyčejnější měřák abys doměřil jestli ti tam jde šťáva? Pojistky jsi kontroloval? Dost aut má na víčku pojistikové skřínky i popis která pojistka co hlídá. Jestli to tam nemáš musíš brát jednu po druhé nebo sí ten rozpis najít na netu. Já škodovku nikdy neměl tak ti neřeknu která pojistka by to měla být.

Datum: 19.03.15 16:10

pojistky jsem koukal a jsou ok ale skousel jsem žarovku s drátkama a šťáva tam nejde a to mě nejvíc štve

doplněno 19.03.15 16:15:

proto chcí nějak vymyslet jíny způsob jak to zapojit neboť hlava mi to nebere tyden nad tim badam

Datum: 20.03.15 07:36

Skuz ještě jednou tou zkoušečkou, ale kostru přilož na nějaký bod, kde 100% víš, že máš kostru, ideálně na minus akumulátoru. Pokud zkouěíš jen v objímce žárovky, nevíš, jestli je přerušený + nebo špatná kostra..

Datum: 19.03.15 16:25

a ta světla co nejdou jsou na dveřích nebo kastli?škodofky mimo řadu 105-120 neznám ani trochu !Pkd jsou ve dveřích-prověř dráty v "husím krku" -průchodce mezi karoserií a dveřmi!Jo a zkus i vyměnit žárovku-stalo se mi že vypadala že je funkční - nesvítila,dal jsem druhou a ta svítila!

Datum: 19.03.15 19:20

jsou ve dveřích jsou spz ty nesvíti a jedno leve obrisove světlo už jsem v koncích opravdu velký problém je pro mně že jsem v anglii a přijíždím do cz ve čtvrtek opráva tady v britanii je všechno předražení proto se snažím něco vymyslet jak to všechno propojít z pravého světla poraďtemi prosím

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.