Kúpa vozidla občanom EÚ v ČR

Od: Datum: 17.03.15 20:23 odpovědí: 1 změna: 17.03.15 21:34

Dobrý den, chcela by som sa opýtať či je možné zakúpiť motorové vozidlo v ČR aj keď nemám prechodný ani trvalý pobyt v ČR. Auto by som iba kúpila ale prihlásené by bolo na občana s trvalým pobytom v ČR. V spolocnosti, ktora mi auto predáva sa vyjadrili, že je pre kúpu vozidla potrebný prechodný pobyt. A že ak auto predajú mne ako občanovi SR, predávaju to na SR takže mimo ČR. Nedáva mi to žiadny zmysel. Ja auto nechcem vyvážať mimo SR. Ako je to podľa zákona správne? Ďakujem za odpoveď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mzxy
Datum: 17.03.15 21:34

Pokud máte peníze můžete si koupit co chcete, prodejci sdělte že auto platíte Vy, ale registrovat se bude v ČR na občana čr s trvalým pobytem v ČR,Vy můžete být uvedena jako vlastník, občan ČR jako provozovatel...Nebo tam vůbec nemusíte figurovat...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.