Zastavarna aut

Od: Datum: 13.03.15 22:22 odpovědí: 4 změna: 13.03.15 23:19

Zastavil jsem auto z důvodů půjčky,kterou jsem z nedostatku finančních prostřediků přestal hradit,auto mi bylo odvezeno a já bych chtěl vědět jestli mohu auto odhlásit ,protože ho nemůžu vyplatit.Za odpověď děkuji Pavel.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 13.03.15 22:54
Zavolej do zqstavarny a zeptej se jich. Ale k odhlaseni bude muset dojit, jinak je auto neprodejne. Mimochodem, u koho jsi to zastavil.
Ohodnoceno: 2x

Od: pavelgalas
Datum: 13.03.15 22:59

FSG Servisni II.s.r.o.Prokopova572|14 130 00Praha 3

Od: paw®
Datum: 13.03.15 23:05
Tyjo. To cucim, co vse lze zastavit a jak snadno. Ted se neposmivam Vasi situaci, ale podivuji se nad moznostmi podnikani. Jeste bych se zeptal, kolik maji urok, reso onen poplatek za uschovu auta.
Ale jak rikam, zavolejte jim a poptejte se, co s autem, kdyz jeje nelzeb vyplatit. Melo by to byt tez ve smlouve, aspon ramcove napsane.
Ohodnoceno: 2x

Od: pavelgalas
Datum: 13.03.15 23:19

jedná se o syna,který si půjčil od nich 40.000,-Kč a auto mu nechali za poplatek 6.200,-Kč měsíčně od července2014 a nyní neměl únor a březen 2015 zaplaceno,auto mu dnes odvezli a požadují doé středy zaplatit 18.000,-Kč jinak,že budou vymahat splátky soudně.P.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.