Odmítá mi dát plnou moc

Od: Datum: 09.03.15 11:33 odpovědí: 2 změna: 10.03.15 09:04

Dobrý den,
prosím o radu. Zakoupil jsem v loňském roce auto. Bohužel od nového roku musíte mít k přihlášení vozidla ověřenou plnou moc. Bývalý majitel, ačkoliv jsem mu plnou moc k ověření dávno doručil, se stále vymlouvá, že nemá čas lítat někde po úřadech a ověřovat podpis na plné moci. co mám tedy dělat? K vozidlu mám pouze kupní smlouvu, vozidlo je v polopřevodu na bývalého majitele. K 1.6.2015 auto zanikne.

Prosím o pomoc, děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.15 18:17
avatar

Pohrozit vrácením auta ,zajet za ním a za límec jej dotáhnout na úřad... Nepíšete zda-li jste jedno město /jeden úřad/ takže pkd ne tak Vy musíte na úřadu kde je auto registrováno,takže dle jeho bydliště!

V minulosti,když taky díky mé neznalosti,jsem naběhl a koupil s přeraženým VIN,jsem byl rozhodnut,že mu to auto zaparkuji do vrat,tak aby nemohl ani dovnitř ani ven a odešel od zamčeného pryč/on se o tom odmítl bavit,že jsem si to udělal sám/,ale díky ochotě zástupkyně vedoucího daného odboru jsem takto radikálně nemusel nic řešit./pomohla vyřešit problém/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.15 09:04
avatar

Máte-li jen kupní smlouvu,tak to máte dost málo na to,aby jste prokázal vlastnictví vozu.Od takového prodejce se můžete dočkat i toho,že nahlásí krádež vozu a Vaše námitky ohledně smlouvy smete ze stolu s tím,že je smlouva zfalšovaná.

Doporučuji tedy neprodleně se s prodejcem spojit,domluvit s ním termín návštěvy příslušného úřadu a převod vyřídit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.