Koupě nového Golfu

Od: Datum: 09.03.15 10:46 odpovědí: 5 změna: 09.03.15 13:37

Poraďte. Vybral jsem si dobře, když jsem si objednal VW Golf Comfortine 1,6 TDI 5G, výkon 77/105? Jízdní vlastnosti a td.?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.15 10:53
Neměl jsi se ptát před tím, než jsi to objednal? Teď už to je víceméně úplně jedno.
Ale obecně, asi jako u všeho jinýho, tu samou věc bude někdo chválit, jiný hanět.
A pak si vyber.
Udělej si to podle sebe a ne co ti kdo nakuká.
Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 09.03.15 11:07

taktak - ona i odpověď na tuto otázku "ne,nevybral, měl jsi jít do Audi Q7" by asi byla na otázku korektní *smich*

S čím to chcete porovnávat? Netušíme vaše potřeby ani finanční možnosti ...

Od: honzajs122
Datum: 09.03.15 11:45

Mám tento motor ve Variantu 4Motion s 6G a na takové to domácí ježdění to stačí. Není to žádná raketa, pokud chceš jet rychleji, musíš to honit a 4,7 l /100km se stane snem...počítej tak kolem 5,5 l. Comfortline je slušná výbava, pěkný interier.

Ohodnoceno: 2x

Od: mot
Datum: 09.03.15 13:29
No moc to nejede, smrdi a zvuk jak traktor...

Datum: 09.03.15 13:37

Pokud nejezdis delsi trasy tak TDIcko s filtrem pevnych castic a dalsima eko-blbostma bude pekne trpet. Nedejboze za par let odejde dvouhmotka , nebo vstrikovac ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.