Centrální zamykání

Od: Datum: 07.03.15 23:48 odpovědí: 10 změna: 18.03.15 16:55

Dobrý večer mám octavii a zničeho nic když vystupují tak zámýkam dálkovým ovladačem tak jse rozvyti jen blinkry Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: figaro
Datum: 08.03.15 02:04
Tak tomá být ne
Taky se mi rozsvítí blinkry
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.03.15 18:44

Pokud se Ti rozsvítí jen blinkry a auto se nezamkne,je zoxidovaný,nebo upadlý drát z centrálu na motorek ve dveřích řidiče,tedy v případě,že auto pomocí DO neodemkneš.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.03.15 22:10

moc děkuji oxidace u riduce

Datum: 08.03.15 22:16

no nechci se hádat ale tak jednoznačné s těmi dveřmi u řidiče to určitě nebude...snad jedna z možností...chce to osobu znalou-problém múže byt i dost časově náročný...

Datum: 09.03.15 22:07

na oktě toho může bejt povícero

nejdřív jukni mezi dveře do průchodky jestli tam neni dolámanej nákej kablík

pak tapec dolú a kontrola konektoru ŘJ oken u řidiče teče tam voda a dost to tam hnije

a naposled zámek ven a toto: http://www.skoda-club.net/for…krospinac-zamku-octavie-11343

Datum: 16.03.15 11:29

Dobrý den mám o pět problém se zamykáním uš jse nerosvíti ani blinkry a chcí dodat že na zadní pravý straně ne zámýkají dveře když zámykam običejne přes dveře moc ďekují za každičkou rádu

Datum: 18.03.15 08:18

?

Datum: 18.03.15 09:09

No co by asi to je rozbitý. Ani nepíšeš cos poprvé s tím udělal a podle toho jak to píšeš ti lze doporučit jediné. Dej to někomu kdo tomu rozumí takže autoelektrikář.

Datum: 18.03.15 09:23

Diagnostika VAG alebo VAS,je to riadené radiacou jednotkou a chyba môže byť kdekoľvek na vedení,motorčeku,snímaču.kabelu.Chce to dobrého autoelektrikára.

Datum: 18.03.15 16:55

jen jsem sundal tapec a uš to funguje někdy fakt nerozumim

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.