Musím znovu autoskolu?

Od: Datum: 23.02.15 07:30 odpovědí: 2 změna: 23.02.15 13:06
Dobrý den;v lednu minuli rok mi byl zadržen řidičský průkaz na dobu 6 měsícu stim že si udělám psycho testy aabude mi vracen,jen ze ja jsem si ho nevyzvedl.tak má otázka zní: stačí když si udělám psycho testy a bude mi vrácen Nebo musím znovu autoskolu?kdyz trest nebyl na rok (kde se autoskola delat musi ),ale na šest měsíců. Ale je to déle než rok, co mi byl odebrán
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.15 08:50
Z mého zdroje vyplývá,ze vá byl zadržen za alkohol či drogu-pak musíte psychotesty.pkd to bylo za "normální"přestupky,tak pouze zažádat o vrácení!při zadrženi rok a více se taky nedělá celá AŠ ale jen zkoušky na každé oprávnění co káte a chcete!
doplněno 23.02.15 11:20:

Omlouvám se nyní za chyby-psal jsem z MT!

doplněno 23.02.15 15:16:

Lojzefe a odkud to máš?Právě za vybodování se na méně než rok nic neděje ale pokud je zbytkáč (droga a alkohol,záleží na množství) tak psychologické vyšetření vždy!jednak skušenost známého a jednak osobní- zajímal jsem se o místo referenta dopravních přestupků ,které nakonec dostal další můj kolega,takže to to mám z první ruky!Za ostatní přestupky se psyhlogické vyšetření dělá při odebrání na rok a víc + zkoušky!

Ohodnoceno: 0x

Od: lojzef
Datum: 23.02.15 13:06

Je to blbost je to naopak když se vyboduješ za rychlos atd-psychotesty,zkoušky,když alkohol drogy tak nic po uplynutí pokavad to netrvá dyl jak pul roku ti ho vrati

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.