Poražení popelnice restaurace

Od: Datum: 22.02.15 23:08 odpovědí: 3 změna: 23.02.15 17:12

Zdravim,

Omylem při couvání se mi nedávno povedlo ohnout popelnici - tyč, na které je popelnice připevněna. V afektu jsem odtamtud odjel. Popelnice byla na parkovišti, pár cm za obrubnikem, na který jsem taky najel. Jednalo se o popelnici restaurace. Netuším zda měli kamery. Lidi přijíždějící a opačně tam byli. Tak mě napadá co mi hrozí, pokud to je na záznamu, zničení majetku a odjetí od "nehody"? Co mi hrozí prosim Vás?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.15 00:50

Pokud viník ujel od dopravní nehody, při které nedošlo ke zranění, bude se jednat pouze o přestupek. V takovém případě je možné účastníkovi dopravní nehody uložit pokutu ve výši od 2.500,- Kč do 5.000,- Kč a v blokovém řízení pokutu do 1.000,- Kč. Pokud by se přestupce tohoto přestupku dopustil v uplynulých 12 měsících dvakrát a vícekrát, nebylo by možné tento přestupek projednat v blokovém řízení a ve správním řízení by musela být uložena nejen pokuta, ale i zákaz řízení na 1 až 6 měsíců.

Pokud se přiznáte, bude oprava sloupku uhrazena z vašeho povinného ručení, za podmínek, které jste si sjednal (spoluúčast atd). Pokud se nepřiznáte a vyhledá vás policie, tak nevím, jak se na to bude koukat pojišťovna.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.02.15 08:35

Odjel od nehody, pojišťovna odmítne plnění, je to jedinné řešení ujížděčům, samozřejmě pokud je vinník vyhledán

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.15 17:12
avatar

v autě sem neseděl ten den sem nejezdil,byl sem někde jinde a jelikož s autem jezdí více lidí netuším kdo to mohl udělat ;)

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.